Jean Paul Gauliter na 2015 rok

Jean Paul GaultierNa początku roku Jean Paul Gauliter powrócił wraz ze swoją nową kolekcją na wybieg, pierwszy raz od ostatniego pokazu ubrań produkowanych na potrzeby różnych sklepów, który odbył się we wrześniu i zakończył się wybuchem złocistych, pożegnalnych konfetti.

kolekcja 2015Dla francuskiego projektanta 2015 rok oznacza więc nowy rozdział w karierze, a na główny temat rozpoczynający tę nową, bardziej ekskluzywną, erę wybrał modę ślubną. Zazwyczaj takie pokazy mają jedną wyróżniającą się kreację, ale nie w przypadku Gaultiera, prezentującego aż 61 różnych strojów. Tytuł kolekcji był bardzo wymowny – z języka francuskiego oznaczający ?61 sposobów na przyjęcie oświadczyn?. Jean Paul Gaultier

Propozycje dla przyszłej panny młodej obejmowały bufiaste sukienki pełne koronkowych wstawek, tiulowe kroje o okrągłym kształcie, a także np. kolorowe kombinezony ze spodniami.

Jean Paul GaultierGaultier pokazał również bardzo kreatywne oblicze, do którego wszystkich kochających modę zdążył już przyzwyczaić. Wszystko za sprawą czarnego kombinezonu uszytego na wzór męskiego garnituru, który z drugiej strony wyglądał jak klasyczna suknia.

Jean PaulJean Paul GaultierPokaz zamknęło wystąpienie Naomi Campbell w kusym stroju o wyglądzie? bukietu panny młodej. Projektant sam zresztą wkroczył na scenę ze słynną modelką, trzymając w dłoni takową wiązkę kwiatów.

Jean Paul Gaultier 8

Jean Paul Gaultier 10

Jean Paul Gaultier 11

Jean Paul Gaultier 12

Jean Paul Gaultier 13

Jean Paul Gaultier 14

Jean Paul Gaultier 15

Jean Paul Gaultier 16

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier 2