Stylizacja paznokci – arbuzy

stylizacja paznokci

Idealna stylizacja paznokci na lato lub urodziny malucha. Piękne arbuzy na paznokciach dodadzą uśmiechu każdej dziewczynie. Poniżej znajdziesz prostą instrukcję, która pozwoli ci ozdobić twoje dłonie właśnie motywem arbuza. Do pełni szczęścia wystarczą jedynie cztery kolory lakierów do paznokci. Przekonaj się sama.

Będą ci potrzebne:

* naklejki do francuskiego manicure

* biały lakier do paznokci

* czarny lakier do paznokci z cienkim pędzelkiem

* ciemnozielony lakier do paznokci

* jasnozielony, prawie pastelowy lakier do paznokci

* lakier w kolorze koralowego różu

* baza pod lakier do paznokci

* lakier utwardzający

biały lakier do paznokci

 Baza i biały lakier do paznokci

Po odtłuszczeniu paznokci, pomaluj je bazą pod lakier do paznokci. Gdy ta już wyschnie nałóż na nie warstwę białego lakieru i pozostaw je do wyschnięcia.

 Naklejka do francuskiego manicure

 Naklejka do francuskiego manicure

Gdy lakier wyschnie sięgnij po naklejki do francuskiego manicure. Przyklej ją tak, by wolna powierzchnia nad naklejką zajmowała jedynie kilka milimetrów płytki.

 

zielony lakier do paznokciCiemnozielony lakier do paznokci

Końcówkę paznokcia, czyli cały obszar znajdujący się ponad naklejką pomaluj ciemnozielonym lakierem do paznokci. Następnie usuń naklejkę zanim ten zdąży wyschnąć ? dzięki temu unikniesz odprysków.

 

 

Koralowy lakier do paznokciKoralowy lakier do paznokci

Gdy zielone elementy będą już suche, możesz przejść do kolejnego etapu zdobienia. Teraz sięgnij po lakier w kolorze koralowego różu i pomaluj nim paznokcie. Nie zamaluj przypadkiem całej powierzchni paznokcia. Pod zielonym paskiem powinnaś pozostawić biały, którego szerokość będzie zbliżona do poprzedniego fragmentu zdobienia.

Czarny lakier do paznokciCzarny lakier do paznokci

Każdy szanujący się arbuz powinien mieć pestki, pozostaje ci więc ozdobić nimi i swoje owocowe paznokcie. Poniżej białego paska namaluj kilka małych, czarnych owali. Pamiętaj tylko, żeby użyć do tego cienkiego pędzelka.

 

 

Jasnozielony lakier do paznokciJasnozielony lakier do paznokci

Pozostało już tylko ozdobić skórkę arbuza. Sięgnij po jasnozielony lakier i namaluj przy jego pomocy kilka pionowych pasków na ciemnozielonym tle. Gdy skończysz pokryj całość utwardzającym lakierem i gotowe.

stylizacja paznokci  utwardzanie lakierem