Sukienki ? moda ze wszystkich stron świata

Sukienki dostępne w internetowych sklepach to przegląd światowej mody dostępnej w sprzedaży za pomocą jednego kliknięcia.

Szczególnie cenione przez stylistów i dziennikarzy zajmujących się tematem mody są projekty francuskie i włoskie. Śmietanka towarzyska całego świata ubiera się u Chanel, Gucciego, Versace?

Obecne trendy nieco zmieniły wygląd salonów. Dostrzec na nich można zarówno europejską klasykę jak i awangardę. Obok nienagannie skrojonych, eleganckich sukienek, królują etniczne kroje i wzory zaczerpnięte z terenów Afryki i Azji.

Ta swoista wielokulturowość mody podkreśla, że świat stał się miejscem, w którym ceniona jest tradycja, postrzegana przez pryzmat współczesności. Motywy i wzory etniczne, religijne, filozoficzne służą nie tylko identyfikacji własnej świadomości i przynależności. Spięte poprzez nowoczesne wzornictwo w jedną sukienkę, stanowią współczesny obraz świata, czerpiącego z mądrości wszystkich ziemskich cywilizacji.

kolekcja sukien ślubnych

Sukienki na wesele

Sukienka ślubna to często najpiękniejsza kreacja w życiu kobiety. Dlatego wybierając sukienki na wesele panny młode bardzo uważnie dokonują wyboru. A jest w czym wybrać. Krótkie, długie z trenczem lub fantazyjnym welonem, koronkowe lub uszyte z atłasu. Projektanci mody prześcigają się w pomysłach na ślubne kreacje, a sukienki na wesele to często najważniejszy akcent pokazu mody.

Sukienki wieczorowe

Również przy doborze sukienek wieczorowych panuje obecnie dużo większa swoboda niż kilkanaście lat temu. Można ubrać zawsze eleganckie sukienki klasyczne lub na wzór gwiazd filmowych postawić na długą suknię z mocno wyciętym dekoltem i odkrytymi plecami. Wśród wieczorowych sukienek coraz częściej można też dostrzec klasyczne chińskie, jedwabne szaty. Mieniące się ostrymi barwami i ozdobione roślinnymi i zwierzęcymi motywami zaczerpniętymi z klasycznego, chińskiego malarstwa.

Sukienki koronkowe

W sezonie zimowym bardzo modne stały się sukienki z koronki. Ta klasyczna, wyjątkowo subtelna i fantazyjna tkanina doskonale podkreśla delikatne piękno kobiecej sylwetki. Wybierając koronkową sukienkę koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to z jakiego rodzaju włókna koronka została wykonana. Najbardziej cenione są koronki wykonane ręcznie z lnu i bawełny.

Modne sukienki dla nastolatek

Światowe trendy preferują modne sukienki, które czerpią z historii mody. I tak triumfy wśród nastolatek święcą sukienki trapezowe. Podkreślają one dziewczęcą sylwetkę w sposób nierażący i nieprowokujący.

Modne sukienki, lubiane przez nastolatki, to także sukienki oversizowe. Dziewczęta czują się w nich swobodnie. Zaletą sukienek oversizowych jest także cena. Wiele z nich dostępnych jest w kwocie nie przekraczającej 60 złotych. Materiał dresowy lub bawełniany to nie tylko świetna cena. To także wyjątkowy komfort noszenia, dzięki czemu modne sukienki mogą być stylizacją codzienną.