Dbaj o nawodnienie organizmu skutecznie z Coral Club

Organizm człowieka składa się aż w 60 procentach z wody. W naszym mózgu jest jej jeszcze więcej ? 80%, a we krwi ? aż 86%. Można powiedzieć, że wręcz powstaliśmy z wody. Woda gasi nasze pragnienie, oczyszcza organizm, poprawia trawienie i pomaga transportować składniki odżywcze. Działa też na naszą psychikę ? redukuje zmęczenie i poprawia wytrzymałość.

Odwodnienie ciała objawia się wzmożonym pragnieniem, wzdęciami, opuchnięciem powiek i kostek, zawrotami głowy, osłabieniem, sennością, problemami z koncentracją. Jednak nie każdy napój jest naszym sprzymierzeńcem. Picie herbaty, kawy czy słodkich napojów działa wysuszająco na naszą skórę, a dodatkowo utrudnia utrzymanie właściwej masy ciała. Co w takim razie należy robić, aby utrzymać prawidłowe nawodnienie organizmu? Oczywiście skorzystać z doświadczenia specjalistów.

Program nawodnienia organizmu został stworzony przez specjalistów Coral Club. Składa się z zestawu suplementów diety Hydra Max Pack. W zestawie znajdziecie trzy unikalne preparaty.

Coral Mine w saszetkach to środek oparty na wykorzystaniu właściwości korala Sango wzbogacającego wodę w łatwoprzyswajalne wapń, magnez i sód. Suplement pozytywnie wpływa na procesy metabolizmu, reguluje pracę układu pokarmowego oraz wspomaga leczenie chorób stawów i bólów reumatycznych. Spożywanie wody z dodatkiem suplementu Coral Mine pomaga utrzymać pH płynów w organizmie na właściwym poziomie. Zalecamy spożywanie 2 saszetek produktu na dobę – 1 saszetkę należy umieścić w 1,5 l wody.

H-500 w kapsułkach to preparat szczególnie ważny dla osób intensywnie ćwiczących i bardzo aktywnych na co dzień. Pomaga obniżyć poziomu kwasu mlekowego w mięśniach, co przyspiesza ich regenerację po wysiłku. Ponadto zapobiega utlenianiu zdrowych komórek w organizmie, poprawia wydajność odżywiania komórkowego, a w rezultacie dodaje energii i witalności. Zalecamy spożywanie 2 kapsułek dziennie ?1 kapsułkę rano i 1 późnym popołudniem. Produkt należy rozpuścić w szklance wody niegazowanej.

PentoKan to suplement w formie wygodnych, musujących tabletek. Pomaga przywrócić prawidłowe ciśnienie krwi w organizmie oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mięśni.  Zawarte w preparacie potas oraz witamina C wspomagają odporność, poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego i właściwe przesyłanie sygnałów nerwowych. A dodatkowo przyspieszają regenerację ciała po intensywnym uprawianiu wysiłku. Zalecamy spożywanie 1 tabletki raz lub dwa razy dziennie przed lub w trakcie posiłku. Tabletkę należy rozpuścić w ok. 60 ml wody.

Zestaw do nawodnienia organizm Hydra Max Pack znajdziesz na naszej stronie internetowej. Nie czekaj, zadbaj o swój organizm już dziś!

artykuł sponsorowany