QUIOSQUE. Kolekcja Jesień/Zima 2015/16

QUIOSQUEW sezonie jesień-zima 2015/16 QUIOSQUE stawia na ponadczasowe fasony, bardzo kobiecie kroje, subtelną gamę kolorystyczną ożywioną energetycznymi akcentami.

Marka udowadnia, że można wyglądać i czuć się pięknie w każdej odsłonie dnia, niezależnie od sytuacji. QUIOSQUE oferuje swoim Klientkom proste rozwiązania: ubrania i dodatki, które można łatwo łączyć ze sobą tworząc wiele stylizacji na różne okazje. To propozycja dla aktywnych kobiet, które dzielą swój czas między pracę a dom. Wygoda, dobra jakość materiałów i funkcjonalność ubrań współgrają z kobiecym i eleganckim charakterem.

kolekcjaMiękkie, delikatne tkaniny, które łagodnie otulają sylwetkę dając poczucie maksymalnego komfortu, dbałość o detal i perfekcyjny krój, który dopasowuje się do kobiecych kształtów podkreślając atuty i maskując ewentualne niedoskonałości ? to wszystko znajdziemy w najnowszej kolekcji QUIOSQUE. Większość modeli z kolekcji jest szyta w Polsce.

Tym razem inspiracją dla projektantów były eleganckie paryskie kamienice, urocze kawiarenki, butikowe hotele, a także przytulny i bezpretensjonalny charakter normandzkiej prowincji. Budzące się do życia miasto w blasku porannego słońca stało się dobrym tłem do zaprezentowania linii opartych o pastele i inne zgaszone barwy, takie jak beże, brązy, szarości.

Na ulicach Paryża idealnie prezentowała się linia office, w której znajdziemy wiele prostych, dopasowanych form i kobiecych rozwiązań. Nie zabraknie tu taliowanych żakietów, wąskich spódnic, klasycznych białych koszul.

modaZabytkowe, wielopokoleniowe kamienice, mury porośnięte bujną roślinnością, małe okienka schowane za kolorowymi kwiatami ? krajobraz francuskiej prowincji był inspiracją do zaprezentowania linii opartej o dzianiny. Znajdziemy w niej wiele modeli, które ochronią nas przed jesiennym chłodem, a miękkie, delikatne materiały sprawiają, że mamy wręcz ochotę otulić się nimi. W najnowszej kolekcji QUIOSQUE nie zabraknie oczywiście kwiatowych motywów. W tym sezonie przybierają one postać dużych, malarskich wzorów. Miłośniczki nowoczesnych form także znajdą coś dla siebie: geometryczne printy, asymetrię, ostre odcienie energetycznych barw, np. kobaltu.

Jesienno-zimowa kolekcja QUIOSQUE to kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych projektach łączących wygodę i elegancję.