Chanel prezentuje limitowaną edycję zegarków Premi?re Flying Tourbillon

chanel zegarkiKiedy trzeba przygotować listę najlepszych luksusowych zegarków ostatnich lat, kolekcja Chanel Premi?re Flying Tourbillon znajdzie się wśród najwyższych pozycji.

Ekskluzywne zegarki już raz zostały wybrane jako najlepsze damskie zegarki ? w 2012 r. w rankingu Grand Prix d’Horlogerie de Geneve. W edycji przygotowanej w 2013 r. pojawiły się zegarki mieniące się niebieskimi i różowymi szafirami. Teraz paryska marka proponuje nowe warianty kolorystyczne w serii Flying Tourbillon, równie zadziwiające bogactwem detali.

Każdy nowy model posiada kopertę ozdobioną 47 oszlifowanymi podłużno-prostokątnie diamentami oraz fasetę (ramkę szkiełka zegarka) z 42 diamentami ze szlifem podłużno-prostokątnym i 52 diamentami ze szlifem brylantowym. Tourbillon jako owoc współpracy Chanel i Renaud et Papi Swiss jest napędzany przez mechanizm Camellia Flying Tourbillon, który oferuje 40 godzin pracy z częstotliwością 21.600 vph. Złoty kaboszon zegarka pełni rolę biżuterii, otoczony 19 diamentami o szlifie brylantowym. chanel zegarki

Jako część nowej serii Chanel zaprezentuje także dwie edycje obejmujące 20 zegarków z kopertą w kolorze beżu i białego złota, z białą tarczą i paskiem z białej skóry krokodyla. Trzecia wersja dostępna w ilości 20 zegarków, posiada beżową, złotą kopertę, czarną, ceramiczną tarczę i pasek z czarnej skóry krokodyla. Kolejna wersja to zegarek z kopertą z białego złota, czarną ceramiczną tarczą i bransoletą z białego złota ozdobioną 536 diamentami ? będzie dostępna w liczbie 12 sztuk. Jednakże, za najlepszy wariant uchodzi zegarek z tarczą z jasnego złota z satynowym, czarnym paskiem. Pojawi się on w liczbie 12 egzemplarzy.

Zegarkami Tourbillon zachwyca się już cały świat. Nie jedna kobieta chciałaby mieć je w swojej kolekcji biżuterii.