Torii – prezentacja zegarków

Andrzej Mokrzycki, Kamila Szczawińska
Andrzej Mokrzycki, Kamila Szczawińska
Torii w Japonii oznacza symboliczną bramą łączącą świat ludzi, z wiecznym światem duchów. To niezwykłe miejsce dla każdego mieszkańca Japonii.

Nic więc dziwnego, że kultowe zegarki marki Torii cieszą się takim powodzeniem w świecie ludzi kochających piękne przedmioty. Piękne i doskonałe!

toriiPrezentacja zegarków Torii odbyła się w warszawskim restauracji Izumi Susi, a wśród licznych gości pojawiły się gwiazdy – miłośniczki pięknych zegarków – Dorota Czaja oraz Karolina Szczawińska.
Zegarek Torii to dla jego właścicieli amulet, dzięki któremu dociera bezpiecznie do celu. Strzeże go i trzyma zawsze przy sobie. Torii to kolekcja damska i męska, których cechą wspólną jest szkło z warstwą szafirową oraz niezawodny japoński mechanizm kwarcowy.

torii Wszystkie zegarki charakteryzują się wysoką wodoszczelnością do 5 ATM oraz międzynarodową dwuletnią gwarancją. Antyalergiczna stal szlachetna, z której wykonano kopertę oraz bransolety zegarków Torii, to najwyższej jakości materiał i gwarancja luksusu.

Andrzej Mokrzycki, Natalia Bartoszewicz
Andrzej Mokrzycki, Natalia Bartoszewicz

Zamysłem dyrektora kreatywnego marki – Haruki Nakamuri, jest przybliżenie odbiorcom wartości japońskiego designu, idei „WA”, która oznacza stan harmonii we wszystkich dziedzinach życia.