Christian Louboutin przedstawił nowy model torebki Shoepeaks

Christian Louboutin

Buty by Christian Louboutin są projektowane z dużą fantazją. Kiedyś Elsa Shiaparelli doskonale wykorzystała buta na wysokim obcasie, teraz mistrz postanowił zmienić przedmiot zainteresowania ? z wysokich obcasów na kopertówkę.

elsa-schiaparelliCzęść kolekcji Wiosna/Lato 2017, ShoePeaks jest oznaczona dwoma podpisami So Kate. Model skupia uwagę i wyraźnie nawiązuje do surrealizmu.

Z tym artystycznym, starannie ukształtowaną formą i czerwonym obramowaniem, kopertówka sprawia wrażenie, jakby była nie tylko elementem mody, ale i sztuki. Wnętrze torebki jest wyściełane skórą owczą w kolorze nude, taką samą, jak stosowana do produkcji obuwia sygnowanego marką Christiana Louboutina. Dopełnieniem są dyskretne detale na tylnej stronie kopertówki i złoty łańcuszek, który możesz wykorzystać, aby powiesić torebkę na ramieniu lub przez tułów.

christian-louboutin-2

Kopertówka w cenie 3.500 $ jest dostępna w wersji złotej oraz czarnej na stronie internetowej projektanta. Złota wersja jest obecnie wyprzedana, ale nadal można złożyć zamówienie na piękny, czarny model.