Moda – Elegancka alternatywa dla wymagających i aktywnych kobiet

Vissavi_casual_1Nowoczesna kobieta codziennie podejmuje liczne wyzwania, aktywnie spędza dzień, prowadzi odpowiedzialny biznes, a przy tym? potrzebuje czuć się komfortowo i zawsze wyglądać jak milion dolarów. Jak radzić sobie z presją czasu jednocześnie nie pozostając w tyle z wizerunkiem? Moda to wymagająca kochanka, jest jednak parę sztuczek, dzięki którym można jej dorównać.

Vissavi_casual_2

Śledząc ikony stylu szybko i łatwo można zapanować nad swoją garderobą. Od kilku lat, niezmiennie, w czołówce większości rankingów, możemy oglądać młodą i piękną brytyjską księżną Catherine, która zachowując niekwestionowaną klasę, promuje nowoczesny i bezpośredni wizerunek, pozwalając przy tym, by powszechnie w mediach nadal nazywaną ją po prostu Kate. Trudno się nie zgodzić, że dysponując tysiącami funtów i poradami najlepszych stylistów, uzyskanie takiego wizerunku nie jest wyzwaniem. Ale jak naśladować tę niekwestionowaną ikonę eleganckiego i niewymuszonego stylu nawet jeśli nie posiadamy takiego budżetu? Odpowiedź jest bardzo prosta ? esencją najwyższej jakości klasyki jest ponadczasowa prostota i dopasowanie ubioru do okazji. Moda to klasyczne zestawienia odpowiednie w danej chwili.

Vissavi_casual_3

Dobierając stylizację należy kierować się nie tylko trendami, ale również jakością materiałów, kroju i wykończenia ubrań. Wymagające kobiety na odpowiedzialnych stanowiskach powinny wzorować się przede wszystkim na ponadczasowości stylu księżnej oraz na jej niezwykłej umiejętności łączenia eleganckich i zgrabnie profilujących sylwetkę fasonów ze stylowymi, ale skromnymi dodatkami. Dlatego warto przyjrzeć się polskiej marce Vissavi, która od wielu lat staje na wysokości zadania i proponuje świetnie skrojoną klasykę, wzbogaconą o subtelne elementy udowadniające, że jej projektanci niezwykle sprawnie adaptują bieżące trendy. Kto powiedział, że nie można mieć wszystkiego?

Vissavi_official_2

Stylizacje oficjalne, do pracy, nie pozwalają na dużo modowego szaleństwa, dlatego w tym przypadku ważny jest najdrobniejszy detal. Moda klasyczna to szara sukienka do kolan, z rękawem ?, w połączeniu z dyskretną czarną torebką oraz szykownymi szpilkami Carinii, sprawdzi się na najbardziej wymagających spotkaniach. Chcąc wprowadzić do stylizacji trochę koloru, warto postawić na chabrowy total look. Ten kolor jest uważany za niezwykle spokojny i dlatego nikt nie będzie miał za złe, jeśli dobierzemy do niego dwukolorowe, biało-niebieskie szpilki. Taki zestaw wyróżni nas na tle innych, pozostając przy tym w zgodzie z biznesowym dress-code. Na chłodniejsze wieczory luksusowej elegancji doda stylizacji dwurzędowy płaszcz w białym lub pastelowym odcieniu.

Vissavi_official_3

Jeśli możemy sobie pozwolić na więcej swobody spędzając dzień na spotkaniach na mieście, to wzorując się na księżnej, do klasycznego zestawu marynarki ze spodniami dobierzemy bluzkę w geometryczne wzory. Będą pasowały kropki i paski, ale wówczas musimy pamiętać, aby zachować stylizację w odcieniach bieli, czerni, czerwieni lub granatu. Moda w/g księżnej nie jest skomplikowana.Na zakupy po godzinach możemy włożyć sportowy top lub koszulkę polo w połączeniu z gładkimi wygodnymi rurkami. Jeśli jednak nie idziemy pobiegać, musimy pamiętać, żeby podkreślić taką stylizację typowo miejskimi sandałami lub półbutami, o czym przypomina nam także księżna Catherine.

W stylizacjach zostało wykorzystane obuwie marki Carinii oraz torebka od Casu.