Joanna Kurowska kolejny rok ambasadorką marki popularnej samochodowej

Joanna Kurowska

Joanna Kurowska od ponad roku jeździ TIVOLI, to model samochodu marki SsangYong. Aktorka wybrała ten model ze względu na jego miejski, a równocześnie sportowy charakter.

Bogate wyposażenie, zapewnia jej komfort codziennej jazdy, a elegancka linia tego modelu sprawia, że aktorka może śmiało nim podjechać nawet na największe gale, które towarzyszą jej w życiu. Stylowy, a jednocześnie dynamiczny i zadziorny miejski model TIVOLI, odpowiada charakterowi Joanny Kurowskiej i dlatego współpraca marki SsangYong z aktorką jest tak udana i owocna.

Joanna Kurowska

Model TIVOLI jest idealnym samochodem dla aktywnych kobiet, które cenią sobie styl, jakość oraz wygodę. Ten model można indywidualnie dopasować do swoich potrzeb i nawet najbardziej wymagająca i bezkompromisowa kobieta jest w stanie stworzyć sobie samochód idealny. TIVOLI ma bardzo wiele schowków i miejsc do przechowywania różnych przedmiotów, a dodatkowym plusem są boczne kieszenie na wszystkich drzwiach, które są na tyle duże, że pomieszczą 1,5-litrowe butelki z wodą mineralną – mała rzecz, a sprawia, że w samochodzie jest bezpieczniej.

SsangYong stał się popularną marką wśród gwiazd, aktywnych kobiet biznesu i zabieganych matek. Nie ma co się dziwić, ponieważ wszystkie modele prezentują się świeżo i co ważniejsze  – stylowo, a cena ich nie przyprawia o zawrót głowy.