Koronawirus w kolorze

Covid-19 stał się bohaterem Instagrama, który zaczyna wypełniać się dziwnymi trendami w sztuce paznokci.

Koronawirus opanował naszą planetę i niestety jego obecność jest odczuwalna wszędzie, nawet tam, gdzie w rzeczywistości nie istnieje. Ludzie stale czytają i wysyłają wiadomości, SMS-y i posty na platformy mediów społecznościowych o tym, jak unikać zkażenia, walczyć z chorobą i radzić sobie w trudnych chwilach. Jednak wszystkich zaskoczył nowy trend znaleziony na kolorowych szponach użytkowników Instagrama. Zobacz, jak dziwaczne rzeczy mogą się stać:

covid
Magdalena z Polski udostępniła swoją bardzo kolorową chemiczną wersję wirusa, który rzuca świat na kolana. Muszę przyznać, że jej paznokcie wyglądają całkiem ładnie.
Miniaturowe ?wirusy? 3D i osoby noszące duże maski medyczne to po prostu zbyt wiele dla ludzkich rąk, które trzeba myć wiele razy dziennie.
Tutaj możesz zobaczyć kolejne dzieło sztuki zawierające repliki 3D masek medycznych i wirusa, który wydaje się być dość popularny.
Autorką jest Dailonsy Nails z Miami.

Z pewnością lubiimy paznokcie inspirowane środkiem odkażającym, które przypominają Tobie i ludziom o tym, jak ważne jest utrzymanie tych rąk w czystości. Żadne wiadomości nie są ważniejsze niż te widoczne na paznokciach Aimie.

Salon Kosmetyczny w Lublinie poleca swoje usługi powyższą fotką:)

Na zakończenie nieco gotyku na upiornym seledynowym kolorze:)