Jaką metodą powiększyć piersi?

Jaką metodą powiększyć piersiPiersi można powiększyć na kilka różnych sposobów ? jedne metody są mniej inwazyjne, inne bardziej. Zarówno medycyna estetyczna jak i chirurgia plastyczna wychodzą naprzeciw oczekiwaniom kobiet i dają im możliwość wyboru pośród zabiegów i zastosowanych środków.

Nie jest tajemnicą, iż to właśnie powiększanie piersi jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów.

Dlaczego kobiety decydują się na zabieg?

Piersi są atrybutem kobiecości. Nic więc dziwnego w tym, że niemal każda kobieta pragnie tego, aby jej piersi były nie tylko odpowiednio duże, ale także jędrne, aby posiadały ładny kształt. Wiele kobiet posiada bardzo małe piersi, które są niejednokrotnie przyczyną sporych kompleksów. Kobiety takie zazwyczaj mają bardzo niską samoocenę, czują się mniej kobieco, przez co stają się wycofane i zamknięte w sobie. Podobne problemy mają kobiety, których piersi znacznie zmieniły się po ciąży i karmieniu piersią. Często są to piersi, które straciły jędrność i kształt. Operacja powiększenia piersi może rozwiązać wszystkie te problemy.

Operacyjne powiększanie piersi

Operacja operacji nie jest równa, bowiem wszystko zależy od tego, na jakiego rodzaju wypełnienie biustu kobieta się zdecyduje. Najbardziej popularne są oczywiście implanty silikonowe, jednak nie jest to jedyny wybór, jaki ma kobieta. Coraz to częściej bowiem wykonuje się zabieg powiększania piersi przy pomocy implantów wypełnionych solą fizjologiczną bądź też poprzez przeszczep własnej tkanki tłuszczowej.

Co wybrać?

O implantach silikonowych krążą już legendy. Obecna generacja implantów silikonowych jest jednak o wiele bardziej bezpieczna i trwalsza od pierwszych wersji. Wcześniej rzeczywiście zdarzały się różnego rodzaju powikłania po operacjach, a implanty w trakcie ?użytkowania? mogły ulec uszkodzeniu (m.in. wyciek żelu silikonowego), co także nie pozostawało bez wpływu na zdrowie pacjentki.

Implanty wypełnione solą fizjologiczną cieszą się dużą popularnością z tego względu, że w czasie operacji nie trzeba robić dużego nacięcia, bowiem implant wypełniany jest płynem dopiero po umiejscowieniu go w piersi. Wspomniane przeszczepianie własnej tkanki tłuszczowej także zasługuje na uwagę, gdyż jego podstawową zaletą jest to, że w ciele kobiety po zabiegu nie ma żadnego ciała obcego.

źródło: http://www.lifeandmore.pl/jaka-metoda-powiekszyc-piersi/