Niezawodne pędzle do makijażu marki Hulu

pędzle do makijażu

By wykonać idealny makijaż, potrzebny jest idealny pędzel. Takie właśnie są pędzle do makijażu Hulu. Są znane i cenione zarówno przez kobiety wykonujące makijaż w warunkach domowych, jak i przez renomowanych makijażystów i wizażystów.

Dobry pędzel to podstawa precyzyjnie wykonanego makijażu. Dzięki dobrze dobranym pędzlom produkty makijażowe są nakładane precyzyjnie i bez smug. Warto zatem zadbać o to, by w kosmetyczce oprócz dobrej jakości kosmetyków znalazły się także dobrej jakości pędzle do makijażu.

Pędzle do makijażu Hulu

Marka Hulu powstała w 2017 roku. Produkuje wszystkie rodzaje pędzli do makijażu. Została stworzona z myślą o tym, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom zarówno profesjonalnych makijażystów, jak i zwykłych użytkowniczek. Pędzlami do makijażu Hulu można nakładać wszystkie rodzaje produktów makijażowych, tj. podkłady, pudry, rozświetlacze, bronzery, cienie do powiek itp. W ofercie znaleźć można ponad 30 modeli pędzli wykonanych zarówno z naturalnego włosia, jak i syntetycznego. Wszystkie posiadają trzonki wykonane z naturalnego drewna. A najważniejsze jest to, że te profesjonalne pędzle można kupić w naprawdę przystępnej cenie.

Marka Hulu współpracuje ze znanym makijażystą Danielem Sobieśniewskim, współwłaścicielem szkoły wizażu PRO Make Up Academy.

Pędzel P20 do nakładania różu i bronzera

Ten model służy do nakładania różu oraz bronzera. Dzięki skośnemu kształtowi idealnie modeluje kontur twarzy i podkreśla kości policzkowe. Gęstość włosia pozwala na precyzyjne nałożenie kosmetyku, bez smug. Wykonany z syntetycznego włosia, a trzonek z naturalnego drewna. Całkowita długość pędzla wynosi 18,3 cm, a włosia 3,3 cm. Posiada aluminiową skuwkę.

Pędzel P24 do konturowania

Pędzel ten przeznaczony jest do precyzyjnego konturowania twarzy. Dzięki niemu można aplikować produkty sypkie (pudry, róże, bronzery i rozświetlacze). Gęstość włosia i proporcje pędzla dają możliwość nałożenia kosmetyku w profesjonalny sposób, bez żadnych smug. Wykonany z syntetycznego włosia, a trzonek z naturalnego drewna. Długość pędzla wynosi 17,6 cm, a długość włosia 3,3 cm. Pędzel posiada aluminiową skuwkę.

Pędzel P44 do makijażu brwi

Pędzel ten świetnie nadaje się do wykonywania makijażu brwi. Dzięki ukośnemu kształtowi można idealnie aplikować produkty do brwi w kremie lub sypkie. Jest wykonany z syntetycznego włosia. Długość pędzla wynosi 16,5 cm, a długość włosia 0,4 cm.

Pędzel P36 do blendowania cieni

Ten model pędzla pozwala na wykonanie profesjonalnego makijażu dzięki lekko zaokrąglonemu czubkowi, który styka się bezpośrednio z powieką. Pozostała cześć pozostawia na powiece mgiełkę. Tym pędzlem można nakładać także rozświetlacz. Wykonany z naturalnego włosia kozy, a trzonek z naturalnego drewna. Długość pędzla to 18 cm, a długość włosia 2 cm.

Pędzel P32 do blendowania cieni

Pędzel ten służy do blendowania i rozcierania cieni. Umożliwia wykonanie precyzyjnego makijażu dzięki lekko zaokrąglonemu czubkowi, który styka się bezpośrednio z powieką. Pozostała część włosia tworzy na oku mgiełkę. Przycięcie włosia jest na tyle idealne, że dzięki temu pędzlowi można szybko i precyzyjnie pomalować oko, a także nałożyć delikatny rozświetlacz. Model ten posiada naturalne włosie z kucyka pony. Długość pędzla ? 18 cm, a włosia 1,8 cm.

Czyszczenie pędzli do makijażu

O pędzle do makijażu należy dbać, by służyły dłużej, a przede wszystkim ze względu na higienę, gdyż na pędzlach pozostają nie tylko produkty do makijażu, ale także bakterie. A zatem co jakiś czas powinno się pędzle czyścić. Świetnie nadają się do tego specjalne gumowe lub silikonowe czyściki. Do mycia pędzli z naturalnego włosia zaleca się używać delikatnych detergentów, np. szamponu lub delikatnego mydła. Do mycia tych z syntetycznego włosia można używać płynów antybakteryjnych. Pędzle powinno się myć w ciepłej wodzie. Należy pamiętać o dokładnym spłukaniu. Potem należy je delikatnie wycisnąć i położyć do odsączenia na ręczniku. Pędzle należy suszyć w pozycji pionowej, by uniknąć ich deformacji.

Grafika: pixabay.com