Otwarcie atelier Joanny Kruczek w Modo

atelier17 października Joanna Kruczek otworzyła swoje pierwsze atelier z unikatowymi torebkami w najmodniejszym centrum w Polsce Modo Domy Mody.

Otwarcie zgromadziło zarówno przyjaciółki marki Joanna Kruczek jak i nowe, pełne pozytywnej energii klientki. Cieszymy się, że nowe modele torebek zyskały uznanie Pań…i szybko stały się ich własnością!

butik

Nietypowy butik z wystrojem nawiązującym do pszczelego ula, stał się miejscem idealnym na spokojną, ciepłą pogawędkę o ulubionych torebkach przy aromatycznej kawie i pysznych pralinach Extravagance. Szczególnie doceniły to gwiazdy, m.in. znana stylistka Joanna Horodyńska czy choreograf i reżyser pokazów mody Jarek Szado.

Joanna KruczekButik odwiedziła również ambasadorka marki Pani Urszula Dudziak ze swoją ulubioną torbą typu Shopper by Kruczek!

Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie w Warszawie, miłe słowa i zapraszamy nowe przyjaciółki marki Kruczek na kolejne zakupy, w atmosferze jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej! Jak zawsze gwarantujemy profesjonalną obsługę i torebki na najwyższym, kulturowym poziomie!

torebki

Joanna Kruczek BAG CULTURE

Zapraszamy ul.Łopuszańska 22,

Warszawa,

Modo Domy Mody,

Atelier Joanna Kruczek

Strefa Art Fashion (Strefa Projektantów),

nr H18