Profesjonalne farby do włosów – piękny kolor w zasięgu ręki!

Marzysz o pięknych, farbowanych włosach? Nie chcesz wydawać fortuny na koloryzację w salonie fryzjerskim? Nie musisz! Możesz taki mini salon urządzić w swoim domu. Kup dobrą farbę do włosów i poproś siostrę albo przyjaciółkę, aby nałożyły Ci ją na włosy. O czym pamiętać podczas samodzielnego farbowania włosów? Gdzie kupić profesjonalne farby do włosów? Podpowiadamy!

Sekret intensywnego koloru? Odpowiednia farba do włosów!

Każda kobieta marzy o pięknej fryzurze, lśniących włosach w modnym, twarzowym kolorze. Jak to osiągnąć? Konieczna jest koloryzacja odpowiednio dobranym produktem. Ważne, aby farba do włosów była produktem bezpiecznym dla włosów i wrażliwej skóry głowy. Najlepiej bez zawartości amoniaku, który nieprzyjemnie pachnie, w dodatku podrażnia skórę i oczy. Wiele pań powierza włosy w ręce doświadczonych fryzjerek. Jeśli jednak z jakichś względów nie chcesz lub nie możesz pozwolić sobie na kosztowny zabieg koloryzacji w salonie, to zrób to w swoim domu. Warto, tym bardziej, że profesjonalne farby, używane w salonach stylizacji włosów, możesz kupić w internetowej drogerii Dr.Max Drogeria, która oferuje m.in. wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała oraz środki medyczne i higieniczne.

Koloryzacja włosów w domu. O czym warto pamiętać?

Dobór koloru farby do włosów zależy od kolorytu cery, aktualnego koloru włosów, a przede wszystkim od pomysłu na stylizację. Warto też wziąć pod uwagę skłonność do alergii. Jeśli zdarzają Ci się uczulenia na kosmetyki, to wybierz farbę do włosów bez amoniaku, najlepiej naturalną, wyprodukowaną z roślinnych składników. Takie farby również długo trzymają kolor. Są bezpieczniejsze dla skóry w porównaniu do farb opartych o receptury chemiczne, a w dodatku świetnie pielęgnują włosy. Przed rozpoczęciem farbowania zrób próbę alergiczną, to znaczy posmaruj niewielki fragment ciała w niewidocznym miejscu farba i obserwuj przez kwadrans reakcję skóry. Jeśli nie czujesz pieczenia, a skóra pozostaje jasna i gładka, to możesz rozpocząć nakładanie farby na włosy. Pamiętaj, aby wszystkie czynności koloryzacji wykonać ściśle według załączonej instrukcji, którą znajdziesz w opakowaniu farby.

Kup online profesjonalne farby do włosów

Szeroki wybór farb do włosów znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Dr.Max Drogeria. Są tam farby różnych marek, w tym również te używane w profesjonalnych salonach stylizacji włosów. Możesz też kupić odsiwiacze, farby wegańskie z naturalnych składników, kremy koloryzujące dla mężczyzn oraz kosmetyki do mycia, pielęgnacji i stylizacji włosów. Atrakcyjne ceny, szeroki wybór produktów i szybka wysyłka skłaniają do zrobienia większych zakupów, dzięki którym odpowiednio zadbasz o wygląd oraz zdrowie włosów i skóry.