Seks, bielizna i plaża – takie rzeczy tylko w Biustynie

Seks, bielizna i plaża - takie rzeczy tylko w BiustynieKobieta ubrana w zmysłową i zalotną bieliznę jest o wiele bardziej seksowna i uśmiechnięta od koleżanki, która na dobór biustonosza poświęca mniej czasu. Dzieje się tak dlatego, że podświadomie czujemy się atrakcyjniejsze, kiedy mamy na sobie coś, co podkreśla naszą urodę.

Okazja do przelotnego romansu, albo udanego preludium do dłuższego związku może nam przejść koło nosa, jeśli nie zadbamy o atrakcyjną bieliznę na co dzień. Przecież nigdy nie wiadomo kiedy spotkamy tego jedynego, wartego grzechu. Dlatego warto zmienić przyzwyczajenia i już dziś zajrzeć do szuflady z bielizną. Babcine ciepłe majtki, stare i znoszone biustonosze, niemodne stroje kąpielowe, przetarte halki i wymięte szlafroczki – to wszystko powinno wylądować w koszu na śmieci.

Jak dobrać bieliznę by czuć się tą jedyną?

Każda kobieta jest inna. Każda ma własne upodobania i warunki fizyczne. Bieliznę na pewno należy dobrać tak, by podkreślała naszą figurę i maskowała niedoskonałości. Dlatego panie z obfitym biustem powinny nosić staniczki koronkowe, ale mocno trzymające biust i niezbyt luźne. A panie o małych piersiach mogą sięgnąć po push – up’y, które optycznie powiększą piersi.

Tkaniny

Na pewno należy zadbać o to, by bielizna była w dobrym gatunku. Wszelkie sztuczne materiały nie służą skórze i mogą powodować dyskomfort, a nawet uczulenie. Bawełna, len to tkaniny przyjemne i delikatne. Jeśli nasza bielizna będzie zrobiona z takich właśnie tkanin, to zapewni maksymalny komfort. Nieco inaczej sprawa ma się ze strojami kąpielowymi. Powinny one być elastyczne i trwałe, dlatego dobranie kostiumu kąpielowego pod kątem tkaniny różni się od doboru bielizny.

Kostiumy kąpielowe

Kupując kostium kąpielowy na zbliżający się sezon wakacyjny możemy skorzystać z oferty świetnych polskich producentów, którzy nie tylko szyją z najlepszych materiałów, ale też utrzymują wysoką jakość wykonania. W tym roku nadal modne będą dwuczęściowe kolorowe stroje dla młodych dziewczyn. Mogą być ze spódniczką lub takini. Natomiast kobiety w średnim wieku mogą sięgnąć po bardzo atrakcyjne i rozpalające zmysły kostiumy dwuczęściowe. Zalotna falbanka, wywinięty stanik, albo przedłużona nogawka doskonale podkreślą figurę.

Jak kupić i nie zbankrutować?

Najlepiej i najtaniej kupować w Internecie. Sieć zawiera wiele atrakcyjnych sklepów z bielizną i kostiumami kąpielowymi. Jednym z nich jest Biustyna, prowadzona przez doświadczone bra-fitterki, które nie tylko dbają o dobrą jakość ale też o niskie i przystępne ceny. Dlatego w tym roku kupujemy biustonosze i stroje kąpielowe Biustyna!

fot. flickr com autor: Thomas S.

artykuł sponsorowany