Suknie ślubne kolekcja Agi Wojtkiewicz

Suknie ślubne

Polscy projektanci mody coraz częściej przygotowują kolekcje okolicznościowe. Aga Wojtkiewicz przedstawiła kolekcję sukien ślubnych. Interesujące, bardzo kobiece formy i ekskluzywne dodatki nadają tej kolekcji charakteru wyjątkowości.

Sama projektantka twierdzi, że: „Tajemnica sukcesu ślubnej stylizacji tkwi w jasnym określeniu oczekiwań ze strony Panny Młodej. Projekt powinien od początku do końca pasować do jej charakteru. Tylko wówczas będzie mogła skupić się tego dnia na tym co najistotniejsze. Warto także zaplanować kreację dodatkową, która zastąpi suknię pod koniec wieczoru lub następnego dnia. Niekoniecznie białą, ale spójną ze ślubnymi dodatkami? .

kolekcja

Aga Wojtkiewicz projektując swoją kolekcję pomyślała o wszystkim – jedwabne apaszki, ekskluzywne torebki, eleganckie buty, stylowa biżuteria i niezapomniane kreacje tworzą atmosferę luksusu i są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Te wyjątkowe stylizacje są nie tylko eleganckie ale również modne. Suknie ślubne polskiej projektantki są niepowtarzalne, podkreślają kobiecość i elegancję sylwetki w zupełnie nowy sposób. Moda ślubna nigdy jeszcze nie była tak wysublimowana.

moda ślubna

Panna młoda ubrana w suknię ślubną by Agata Wojtkiewicz będzie mogła poczuć się nie tylko wyjątkowo ale też komfortowo dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do przygotowania kolekcji.

Aga Wojtkiewicz

Aga Wojtkiewicz projektując swoją kolekcję pomyślała o wszystkim – jedwabne apaszki, ekskluzywne torebki, eleganckie buty, stylowa biżuteria i niezapomniane kreacje tworzą atmosferę luksusu i są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Te wyjątkowe stylizacje są nie tylko eleganckie ale również modne. Suknie ślubne polskiej projektantki są niepowtarzalne, podkreślają kobiecość i elegancję sylwetki w zupełnie nowy sposób. Moda ślubna nigdy jeszcze nie była tak wysublimowana.Aga Wojtkiewicz projektując swoją kolekcję pomyślała o wszystkim – jedwabne apaszki, ekskluzywne torebki, eleganckie buty, stylowa biżuteria i niezapomniane kreacje tworzą atmosferę luksusu i są dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Te wyjątkowe stylizacje są nie tylko eleganckie ale również modne. Suknie ślubne polskiej projektantki są niepowtarzalne, podkreślają kobiecość i elegancję sylwetki w zupełnie nowy sposób. Moda ślubna nigdy jeszcze nie była tak wysublimowana.