Damskie zegarki na cztery pory roku od Piageta

Zmienność natury, gra światła, barw, zapachów czterech pór roku inspirowały artystów od zarania dziejów. Piaget postanowił uczcić naturę w bardzo szczególny sposób, uruchamiając nową kolekcję luksusowych zegarków, dedykowanych czterem porom roku. Damskie zegarki z kolekcji Piaget’a to niezwykła biżuteria, która dopełni blaskiem nawet najbardziej wyrafinowaną kreację.

Kolekcja obejmuje cztery wspaniałe zegarki z kolorowymi cyferblatami wykonanymi z macicy perłowej i cennych diamentowych dekoracji.

damskie zegarki

Wiosna jest reprezentowana przez kolory różowy i zielony a na tarczy umieszczono kwiatowy wzór, oraz kilka delikatnych białych motyli ze złota.

zegarki damskie
Lato, z diamentem umieszczonym w centrum, niebieską barwą macicy perłowej, ozdobione czerwonymi makami i kłosami pszenicy oraz ślicznymi białymi pszczółkami.

damski zegarek

W wersji jesiennej, Piaget stworzył białe, żółte i różowe listki wykonane ze złota, niektóre ozdobione drobnymi diamentami. Liście wydają się być rozrzucone przez wiatr na pięknej fioletowej tarczy.

zegarek damski

Zima ozdobiona nieskazitelnie białymi płatkami śniegu z białego złota, wysadzanymi diamentami.

Możesz kupić zegarek, który reprezentuje Twój ulubiony sezon, albo wszystkie cztery modele i czuć się całkowicie zsynchronizowaną z naturą przez cały rok.

Jakie T-shirty damskie warto mieć w swojej szafie?