Biżuteria Miss Polski

Bransoletki

Bransoletki na obu nadgarstkach? Kto by się ograniczał na wakacjach. Do pudrowej, zwiewnej sukienki Miss Polski – Ewa Mielnicka założyła zestaw pastelowych bransoletek w tonacji różu i bieli. Dodała zegarek i kilka błyszczących elementów, które pięknie podkreśliły opaleniznę.

Złoty wisior przypominający koronę drzewa, kolorowe chwosty połączone z barwnymi szkiełkami, czy niezliczona gama kolorów koralików z kamieni półszlachetnych ? trudno stwierdzić, co najbardziej w biżuterii Venis urzekło Ewę Mielnicką, Miss Polski 2014.

Miss zabiera ją wszędzie – na pokazy mody, których jest gwiazdą, na wakacyjne wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, czy nawet na salę treningową. ? Te ozdoby są tak uniwersalne, że nie mam powodu, żeby się z nimi rozstawać ? śmieje się Ewa.

Miss Polski

Stroje kąpielowe bardzo lubią biżuterię, a zgłasza w marynarskim stylu, jak w tym zestawie kolorystycznym.

Polska marka przedstawiając kilka kolekcji rocznie, tworzy unikatowe, bardzo kobiece projekty, które od razu chce się założyć. I to w sporych ilościach, bo bransoletki i naszyjniki świetnie wyglądają w licznym towarzystwie.

Polska marka

Bez zbędnych ?kilogramów? i na luzie – bransoletki wykonane z drobnych koralików idealnie sprawdzają się podczas aktywnych dni, których w życiu Miss Polski nie brakuje!

Bransoletki można łączyć na milion sposobów, nowy dzień to nowe pole do popisu, a efekt zawsze jest bezbłędny. Kolekcje współgrają ze sobą, choć każda kolejna to świeże pomysły, zaskakujące połączenia kolorów i faktur. Wspólnym mianownikiem pozostają najwyższej jakości materiały, precyzja wykonania i? atrakcyjne (jak na kamienie szlachetne) ceny.

Źródło zdjęć: prywatne archiwum Ewy Mielnickiej