Buty do ślubu od Jimmy Choo

buty damskieKażda panna młoda chce, aby jej dzień ślubu był synonimem perfekcji i choć to suknia zajmuje najważniejsze miejsce w technicznych planach przyszłej żony, brytyjscy projektanci obuwia przypominają, że inne akcesoria towarzyszące aparycji są równie ważne. Jimmy Choo w 2013 roku wypuścił pierwszą kolekcję poświęconą pannom młodym, a ostatnio w ofercie producenta pojawiły się nowe rzeczy!

damskie sandały

Kolekcja 2015 obejmuje czółenka, buty na obcasie, damskie sandały i małe torebki ?kopertówki? w odcieniach koloru kości słoniowej, kremowego złota i srebra. Wszystkie ozdobione kryształami Swarovskiego.

Jimmy Choo

 

Jimmy Choo zadbał również o bardziej wymagające klientki i udostępnia usługę całkowitej personalizacji rzeczy posiadanych w katalogu. Najpopularniejsze obuwie ? Anouk, Lance, Xenia i Tite mogą więc zostać zmodyfikowane o materiał i kolory odpowiadające właścicielce.

buty na obcasieDodatkową atrakcją jest możliwość wyszycia na bucie daty czy ważnych inicjałów. Oprócz świetnej pamiątki dla pani młodej, obuwie ozdobione wyjątkowym napisem może być wspaniałym prezentem dla pań biorących udział w ceremonii.