Masażer NuFace odmładza twarz

masażer nuface

Każda kobieta marzy o zachowaniu młodego i pięknego wyglądu. Jednak z biegiem lat nagle tu i ówdzie u każdej pojawiają się zmarszczki, które od dłuższego czasu można zatuszować operacją plastyczną czy wstrzyknięciem botoksu. Jednak wiele pań obawia się tak inwazyjnych metod albo po prostu nie chcą wyglądać młodziej za wszelką cenę. W tym celu stworzono masażer NuFace, który masuje twarz, wpływając na lepszy kontur i odcień koloru skóry przez stymulowanie kolagenu i elastyny, mających działanie rewitalizujące na skórę.

masażer do twarzy

Początkowo dla użytkowniczek urządzenia perspektywa przesuwania po twarzy niesprawdzonego elektronicznego przyrządu wydała się dość dziwna, aczkolwiek okazało się, że NuFace rzeczywiście zapobiega starzeniu skóry. Badania kliniczne potwierdziły odczucia testujących i być może już niedługo będzie to bardziej popularna metoda na odmładzanie niż ingerencja chirurgiczna i plastyczna.

Najlepszy blog medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

zobacz https://oneclinic.pl/blog/

masażer

Kobiety, które wzięły udział w badaniu, używały NuFace po 5 minut przez 60 dni pod rząd. Aż 85% z nich potwierdziło poprawienie stanu rysów twarzy, 80% stwierdziło, że ich skóra stała się milsza w dotyku a 73% przyznało, że zauważyło poprawiony odcień.

NuFace

Masażer NuFace jest nieduży, dzięki czemu można go łatwo przewozić. Stworzono trzy wersje, aby lepiej wpasować się w oczekiwania klientek ? Trinity Facial Trainder, Mini Facial Toner i wersję Classic. Technologia użyta w urządzeniu nie jest nowatorska, aczkolwiek nigdy wcześniej kobiety nie mogły korzystać z takich dobrodziejstw poza salonami piękności. Teraz mogą zabrać je do domu.

Urządzenie jest też łatwe w użyciu. Po nałożeniu specjalnego żelu, dwie kulki przeciąga się po skórze w miejscu, w którym chcemy aby zadziałały. Są też różne programy w zależności od obszarów twarzy czy oczekiwanych rezultatów. Zaleca się aby korzystać z urządzenia od 5 do 20 minut dziennie.

Interesujące jest też to, że panie, które wypróbowały już masażer NuFace zapewniają, że to w ogóle nie boli! Cena urządzenia, dostępnego online, waha się od 199 do 325 dolarów.