Rosyjski teatr błyskotek ? Jewellery Theatre

biżuteria artystyczna

Jewellery Theatre (jewellery z ang. biżuteria, theatre ? teatr) jest jednym z najpopularniejszych jubilerów na rynku. Biżuteria artystyczna Jewellery Theatre zdobywa coraz większą popularność w Rosji i poza jej granicami. Wyróżnia się pięknymi produktami kochanymi przez wielu. Produkuje zarówno małe pierścionki na każdy dzień, jak i piękne kolie z przeznaczeniem na specjalną okazję. Rosyjska marka od 1998 roku podbija serca ludzi na całym świecie.

biżuteria

Jubiler rozpoczął działalność przed siedemnastoma laty w Moskwie i szybko dołączył do grona luksusowych dostawców biżuterii. Kolejne lata przyniosły firmie rosnącą sławę i już w 2010 roku Jewellery Theatre była tak znana, że poproszono ją o wykonanie korony przyznawanej Miss Rosji.

złote pierścionki

Jednak to nie historia wyróżnia Jewellery Theatre, a fakt, że produkty tego przedsiębiorstwa nadają noszącej je osobie wyjątkowy charakter. Błyskotki inspirowane są pięknem i fantazją. Kreatywne zastosowania w połączeniu z wykorzystaniem luksusowych, drogich kryształów i kamieni z pewnością niedługo pomoże marce dostać się na światowy top.

Jewellery Theatre

Dewizą firmy jest przecież dopasowanie biżuterii do aktorów, którzy potem we własnym teatrze prezentują ją widowni, a każdy pojedynczy element opowiada swoją własną historię. Tym sposobem na pozór zwykły naszyjnik czy kolczyki sprawiają, że osoba nosząca je wprowadza sztukę do życia codziennego.

Jeśli chcecie przyłączyć się do tego gustownego teatru, nie ma łatwiejszej drogi niż zamówienie produktów np. z najnowszej kolekcji ? Flower Collection.