Chloe Nomad: poznaj zapach wolności

Chloe NomadChloe Nomad to najnowsza seria damskich zapachów od marki Chloe. Dedykowane są one kobietom ceniącym wolność, niezależność, chcących stale poszukiwać i przeżywać przygodę. Jednocześnie Chloe Nomade to nie perfumy dla dzikusek. Zaraz obok wolności i przygody we flakonie zamknięta została elegancja. Zobacz, czym charakteryzuje się linia perfum Chloe Nomad.

Perfumy dla kobiet z pasją

Finezyjny, romantyczny flakon perfum Chloe Nomad może zmylić. Jednak już przy pierwszym spotkaniu z pachnidłem można się przekonać, że nie jest to kolejny subtelny i delikatny kwiatowy zapach. Takie można znaleźć wśród innych perfum marki Cloe dostępnych na: https://tagomago.pl/collections/chloe. Chloe Nomad z romantyzmem i subtelnością ma niewiele wspólnego. W pięknej buteleczce zamknięta została bowiem odwaga, żądza przygód, wolność, przygoda, pasja. Zapach dodaje pewności siebie, motywuje, inspiruje.

Chloe Nomad

Odwaga, która przemawia przez zapach Chloe Nomade, inspirowana jest życiem założycielki marki Chloe- Gaby Aghion. Przyjechała ona z Egiptu do Francji, aby założyć firmę odzieżową. W swoich projektach od razu odrzuciła powojenną, starodawną modę. Stawiała na czar, romantyzm, miękkość i oryginalność. Podobnie jest w przypadku zapachów Chloe, które wyróżniają się kobiecością, oryginalnością i delikatnością.

Czym pachną Chloe Nomade?

Chloe Nomade swój debiut na rynku miały w 2018 roku. Ich twórcom jest perfumiarz Quentin Bischa. Od razu zyskały duże uznanie zarówno wśród kobiet, jak i w branży. CHLOE NOMADE zostały okrzyknięte najlepszym zapachem ELLE INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS 2019. Popularność perfum wynika przede wszystkim z połączenia niezwykłych nut zapachowych. Zastosowane wonie są idealnie skomponowane. Bazę stanowią zapachy drzewne na czele z mchem dębowym, które później przechodzą w stronę tych cyprysowych: mirabeli, bergamotki, cytryny, pomarańczy. Dopełnieniem są aromaty nuty serca, czyli jaśmin, brzoskwinia i róża. Połączenie tych woni sprawia, że całość jest lekka, wiosenna i świeża. Przy pierwszym spotkaniu z Chloe Nomade można być przyjemnie zaskoczonym. Warto też odnotować, że całość zamknięta jest w fantazyjnym flakonie zainspirowanym kształtem klasycznej torebki Chloe Drew, która stanowi do dziś ikonę marki.

Chloe Nomad

Chloe Nomade ? zapach uniwersalny?

Unikalne połączenie aromatów sprawia, że po perfumy Chloe Nomade sięgać można zawsze. Idealnie spiszą się one na co dzień i to bez względu na to, czy wybiera się do biura, na zakupy czy jest się w dalekiej podróży. Chloe Nomade to także dobry wybór na wieczór i wielkie okazje. Zawarte w nich eleganckie nuty zapachowe każdej kobiecie dodadzą klasy.