Damskie szpilki od Janie Bryant

Każda panna młoda planuje swój ślub z dbałością o najmniejszy detal uroczystości. Równie ważny jest dla niej wygląd w tym najważniejszym dla siebie dniu w życiu.

damskie szpilki

Projektantka Janie Bryant, aby pomóc wszystkim w poszukiwaniach idealnego obuwia ślubnego, stworzyła niezwykle eleganckie, damskie szpilki z morską wstążką. Projekt powstał przy współpracy z marką specjalizującą się w wyrobie obuwia ślubnego, Shoes of Prey.

Janie Bryant

Producenci polecają dobór tej pary do sukienki za kolano, która najlepiej wyeksponuje obuwie. W razie innej wizji panny młodej, projektanci są gotowi pomóc i przygotować spersonalizowaną wersję, która będzie pasowała do wybranej sukienki i jej kolorystyki.

Nie zastrzeżono żadnego limitu zmian, które mogą zostać wprowadzone do pierwotnego projektu, więc panie mogą dowolnie zmieniać design, np. wybierając wersję z odsłoniętym palcem czy niższym obcasem.

Parę butów wyceniono na 269 funtów, czyli około 1400 złotych, a biorąc pod uwagę, że każda pani młoda będzie w niej wyglądała niczym prawdziwa księżniczka, jest warta swojej ceny.