Z dzieckiem na Mazury? Tylko do Głęboczek Vine Resort & Spa!

Hotel na Mazurach Głęboczek Vine Resort & SpaMazury to teren chętnie odwiedzany przez rodziny. Zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tam mnóstwo atrakcji, dzięki którym spędzą miło czas i doskonale wypoczną. Jest zatem szansa zarówno na aktywny i bierny wypoczynek ? na przykład żeglowanie po jeziorach, a później zaszycie się w lesie i przyjemne leniuchowanie na łonie przyrody. Doskonałą ofertę dla całej rodziny przygotował także resort Głęboczek Vine Resort & Spa. Co można w nim znaleźć?
Głęboczek ? miejsce dla całej rodziny

Resort znajduje się w wiosce Wielki Głęboczek, na Pojezierzu Brodnickim, leżącym w zachodniej części Mazur. To przepiękny teren ? zalesiony, pełen jezior, z czystą wodą i przejrzystym, świeżym powietrzem. Miejsce to jest idealną propozycją do odwiedzin ? zwłaszcza jeśli ktoś ma problemy zdrowotne, czuje się przemęczony, albo łaknie kontaktu z naturą.

Głęboczek oferuje jednak znacznie więcej! W resorcie dorośli mogą się wspaniale odprężyć, poddać licznym zabiegom i kąpielom, przygotowanym z wykorzystaniem winogron ze szczepów Merlot, Shiraz oraz Carignan. Korzystać można także z basenów, łaźni brodnickich i odprężającej kołyski AlphaLounger. Menu również dostosowane jest do potrzeb gości, a Live Cooking, czyli możliwość obserwowania poczynań kucharzy przygotowujących dania, z pewnością będzie nie tylko ciekawym, ale i pysznym wspomnieniem.

Dziecko w Głęboczku

Głęboczek cieszy się powodzeniem nie tylko par i osób samotnych, ale i rodzin z dziećmi. Specjalnie z myślą o nich resort przygotował także ofertę dla najmłodszych. Przede wszystkim wielką atrakcją są organizowane wyprawy w plener, warsztaty artystyczne i zajęcia sportowe, aby dzieci nie nudziły się w czasie ferii, majówki, czy wakacji. Wśród wakacyjnych, programów organizowanych przez specjalnego animatora, znajduje się między innymi zabawa terenowa ?Dżungla”, mini olimpiada, czy też doświadczenia z użyciem wody i ziemi, w ramach promocji ekologii.

Dziecko w Głęboczku może liczyć na dodatkową pościel, łóżeczka, krzesełko do karmienia, wanienkę, czy też nawet podgrzewacz do butelek. Rodzice mogą zatem przyjeżdżać także z najmłodszymi pociechami, nie musząc się o nic martwić. Hotel na Mazurach Głęboczek Vine Resort & Spa to uczestnik programu ?Hotel Przyjazny Rodzinie”, a odpowiedni certyfikat poświadcza doskonałe przygotowanie personelu i placówki do przyjęcia gości w każdym wieku!