Jak powinien być ozdobiony stół Pary Młodej na weselnym przyjęciu?

Organizacja weselaZ całą pewnością wielu zakochanych zadaje sobie to pytanie. wszak stół Nowożeńców to bez wątpienia najważniejsze miejsce, takie, w które kieruje się wzrok wszystkich gości. Jeszcze kilkanaście lat temu normą było stawianie na stole Pary Młodej niskich wazonów z kwiatami, dziś jednak bardzo wiele się zmieniło i zdecydowanie bardziej oryginalne rozwiązania wchodzą tu w grę!

Kwiaty i nie tylko!

Oczywiście kwiaty nadal stanowią najistotniejszy elementy owej stylizacji, jednak są one ułożone na szereg różnych sposobów. Czasami spotyka się na przykład delikatną gipsówkę w szeregu maleńkich wazoników, czasem w roli wazonów występują słoiki albo butelki, niekiedy mamy do czynienia z jednolita, niską kompozycją. Ale to nie wszystko! Dziś bowiem w skład ozdób na przyjęcie weselne wchodzi znacznie więcej rozmaitych przedmiotów. Co to może być?

Ozdoby dobrane do motywu przewodniego wesela!

Najważniejszym jest, by poszczególne elementy były dopasowane do motywu przewodniego przyjęcia weselnego, bowiem tylko wtedy całość prezentowała się będzie jako spójna. Dlatego właśnie rustykalne przyjęcia pełne są drewnianych elementów (na przykład podkładek) zwyczajnego brązowego sznurka w roli wstążki do przewiązania, prostych świeczek, konewek czy też polnych kwiatów postawianych w słoikach. Z kolei kiedy wybrany zostanie styl glamour pełen elegancji, na pewno idealnym rozwiązaniem okażą się eleganckie pąsowe róże w towarzystwie błyszczących koralików. Dobrym rozwiązaniem będą także eleganckie wazony, świeczki w kolorze złotym czy srebrnym to także przysłowiowy strzał w dziesiątkę. W przypadku wybrania motywu marynistycznego na stole Pary Młodej wprost nie może zabraknąć biało ? granatowych akcentów (mogą być one chociażby w formie świeczników, wazonów albo świec), rozgwiazdy i muszle także się sprawdzą, warto wsypać także nieco piasku do buteleczek, całość na pewno będzie prezentowała się szalenie interesująco.

Organizacja wesela na bogato czy skromnie?

Na to pytanie musi sobie odpowiedzieć Para Młoda. Pamiętajmy jednak, że to jej stół powinien rzucać się w oczy, dlatego warto zastosować na nim takie rozwiązania, które nie pojawią się w przypadku stołów gości. Może być z przepychem, może być raczej skromnie ? ważne, by było ?po Waszemu?. Inspiracji, porad i wskazówek dotyczących ozdób weselnych (i nie tylko) szukajcie już teraz na https://www.towesele.pl!