Kolekcja biżuterii Chanel

Sous le Signe du Lion to kolekcja biżuterii Chanel uosabiająca luksus w najbardziej wyrafinowanym wydaniu, oddająca lwi majestat i piękno.

bizuteria Chanel

Lew jest piątym z kolei znakiem zodiaku, który patronuje osobom poświęcającym większość czasu budowaniu swojego autorytetu. Legendarna ?Coco? Gabrielle Chanel nie tylko urodziła się pod znakiem króla zwierząt, ale również wykorzystywała lwie akcenty w różnorodnych detalach swoich projektów, takich jak guziki, broszki, czy zapięcia torebek.

Gabrielle Chanel w 1920 roku, kiedy była w dotkliwej żałobie po stracie wybranka swojego serca, Boya Capela zawitała do Wenecji. Wówczas szczególnie cenionym przez artystkę symbolem stał się lew, który był w tamtym czasie patronem tego magicznego miasta.

bizuteria Chanel

Te dumne i majestatyczne zwierzęta w Renesansie symbolizowały dominację Wenecji nad światem. Może dlatego młoda i ambitna Gabrielle Chanel utożsamiła się z tymi silnymi stworzeniami, dekorując rzeźbami przedstawiającymi lwy swój wenecki apartament.

Sous le Signe du Lion to kolekcja biżuterii Chanel uosabiająca luksus w najbardziej wyrafinowanym wydaniu, oddająca lwi majestat i piękno. Pięćdziesiąt osiem elementów składa się na propozycję, która nie tylko ucieleśnia najnowsze trendy, ale również oddaje potęgę króla zwierząt.

bizuteria_Chanel_6

Pierścień ozdobiony ogromnym kotem otoczonym diamentami, czy oryginalna bransoletka z motywem lwiej głowy to niewątpliwie propozycja, która zachwyci kobiety ceniące intrygujący, niebanalny look. Subtelna broszka z lwim motywem z pewnością podbije serca fashionistek ceniących klasyczne rozwiązania połączone z aktualnymi trendami.

Kolekcja biżuterii inspirowana dumnym królem zwierząt to niewątpliwie pozycja stworzona dla silnych, niezależnych kobiet, które w każdej sytuacji chcą prezentować się elegancko, niebanalnie i wyraziście.

bizuteria_Chanel2