Komody industrialne do loftu

komody industrialne do loftuWnętrza urządzone w stylu loft wyróżniają się surowością i przemysłowym wzornictwem.

Obecnie styl ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też w sklepach, do wyboru mamy też wiele różnych mebli pasujących do przestrzeni loftowych, a wśród nich efektowne komody.

Komoda to mebel dobry zarówno do salonu, jak i do sypialni. Dzięki niej możemy łatwo przechowywać różnego rodzaju przedmioty ? od ubrań, poprzez ręczniki czy obrusy, a skończywszy na dokumentach czy narzędziach. Zamknięte w stylowej komodzie są schronione przed wzorkiem innych osób.

Gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa takie jak ?komody industrialne?, od razu możemy zauważyć, że do dyspozycji mamy pełną gamę interesujących propozycji w polskich sklepach internetowych oraz stacjonarnych. Gdy podoba ci się styl loftowy, na pewno wybierzesz coś w sam raz, aby udekorować przestrzeń w swoim domu.

Jako komody industrialne najczęściej wybierane są meble wykonane z połączenia drewna z elementami metalowymi. Jako drewno stosuje się zwykle gatunki rodzime takie jak dąb, jesion, ale również drewno egzotyczne. Drewno jest specjalnie postarzane, dlatego idealnie wpisuje się w styl loftowy. Elementy metalowe wykonuje się ze stali w kolorze szarym lub czarnym, często też specjalnie postarzanej.

W sklepach z meblami loftowymi można też znaleźć komody oraz innego rodzaju umeblowanie z drewna recyklingowego, czyli wykorzystanego ponownie, dlatego wtedy często jest ono pokryte różnokolorowymi, przecieranymi farbami.

Dopełnieniem komód w stylu industrialnym są metalowe uchwyty oraz gałki czy klimatyczne okucia i nitowanie, dlatego wyróżniają się niebanalnym charakterem.

Meble industrialne nie są tanie. Ich wysoka cena wynika przede wszystkim z faktu, że są one realizowane całkowicie ręcznie, z wysokiej jakości elementów, w tym drewna naturalnego, a nie płyt drewnopodobnych. W związku z tym każdy mebel jest jedyny w swoim rodzaju.

Jeżeli szukasz ciekawych mebli loftowych, kupisz je już teraz w sklepach internetowych i stacjonarnych. Sprawdź pełną ofertę już teraz!