Stół przeczący prawom fizyki

Stół oprócz bardzo ważnej funkcji jaką pełni w każdym domu, może mieć też kolosalne znaczenie dla charakteru całego wnętrza. Obok stołu Monolit wykonanego z włókna węglowego nie sposób przejść obojętnie.

stół do kuchni

Ponad 3,5 metra długości ma wykonany w pracowni brytyjskiego projektanta Jules’a Sturgess’a stół z włókna węglowego. Jego konstrukcja wydaje się ignorować prawa fizyki a goście siedzący na końcu stołu mają prawo czuć się zaniepokojeni.

stół kuchenny
Jest to jednak tylko wrażenie bo w rzeczywistości konstrukcja posiada doskonałą przeciwwagę dzięki ciężkiej płycie przymocowanej do podłoża.

stół
Monolit – bo taką nazwę nadał artysta swojemu dziełu można kupić za 50000 USD. Sturgess zapowiada, że wykona tylko 25 takich stołów.

Ponad 3,5 metra długości ma wykonany w pracowni brytyjskiego projektanta Jules’a Sturgess’a stół z włókna węglowego. Jego konstrukcja wydaje się ignorować prawa fizyki a goście siedzący na końcu stołu mają prawo czuć się zaniepokojeni. Monolit – bo taką nazwę nadał artysta swojemu dziełu można kupić za 50000 USD. Sturgess zapowiada, że wykona tylko 25 takich stołów. Jest to jednak tylko wrażenie bo w rzeczywistości konstrukcja posiada doskonałą przeciwwagę dzięki ciężkiej płycie przymocowanej do podłoża. Ponad 3,5 metra długości ma wykonany w pracowni brytyjskiego projektanta Jules’a Sturgess’a stół z włókna węglowego. Jego konstrukcja wydaje się ignorować prawa fizyki a goście siedzący na końcu stołu mają prawo czuć się zaniepokojeni. Monolit – bo taką nazwę nadał artysta swojemu dziełu można kupić za 50000 USD. Sturgess zapowiada, że wykona tylko 25 takich stołów. Jest to jednak tylko wrażenie bo w rzeczywistości konstrukcja posiada doskonałą przeciwwagę dzięki ciężkiej płycie przymocowanej do podłoża. Ponad 3,5 metra długości ma wykonany w pracowni brytyjskiego projektanta Jules’a Sturgess’a stół z włókna węglowego. Jego konstrukcja wydaje się ignorować prawa fizyki a goście siedzący na końcu stołu mają prawo czuć się zaniepokojeni. Monolit – bo taką nazwę nadał artysta swojemu dziełu można kupić za 50000 USD. Sturgess zapowiada, że wykona tylko 25 takich stołów. Jest to jednak tylko wrażenie bo w rzeczywistości konstrukcja posiada doskonałą przeciwwagę dzięki ciężkiej płycie przymocowanej do podłoża.