Letnie fryzury z doczepami

doczepyOdsłonięta szyja i wysokie upięcia ? to najlepszy sposób na radzenie sobie z długimi włosami w sezonie letnim. Kiedy przez upały nie dajemy rady nosić rozpuszczonych włosów, przychodzi pora na testowanie fryzur. Dziś podpowiadamy, jak korzystać z doczepów w słoneczne dni.
KOŃSKI OGON NA RZEP

Doczepiany kucyk to ciekawa innowacja w świecie przedłużanych włosów. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla posiadaczek krótkich włosów i dla tych z pań, które chcą szybko zmienić fryzurę bez wizyty u fryzjera. Gotowy kucyk nie wymaga żadnych działań, oprócz umocowania go za pomocą specjalnego rzepu. Same wybieramy kolor doczepu i jego długość dopasowując je do własnych włosów i oczekiwań. W sklepie Europe Hair znajdziemy trzy podstawowe kolory: jasny karmel idealny dla szatynek i brunetek, jasny blond oraz głęboką czerń.

wlosy-syntetyczne-gleboka-czern

Kucyk ma długość 58 cm i posiada bardzo naturalny wygląd. Tworzy go mieszanka włosów syntetycznych i indyjskich, przez co dopinka jest gęsta, mocna i wytrzymała. Możemy ją nosić codziennie aż przez pół roku (ściągając na czas spania), tak więc jedna spokojnie wystarczy nam na całe wakacje. Ponieważ kucyk posiada ukrytą kieszonkę, niechciane pasemka nie będą nam przeszkadzały ? wystarczy, że sprawnie je w niej schowamy. Doczepiany koński ogon sprawdzi się nawet w najbardziej upalne dni. Nie przeszkadza w pływaniu ani w opalaniu. To idealna fryzura na plażę, jak też na piesze górskie wędrówki.

wlosy-syntetyczne-braz

FIOLETOWY KOK IMPREZOWY

Wakacje to czas zabawy, m. in. dyskotek i koncertów. Żeby efektownie wyróżnić się z tłumu podczas imprezy, proponujemy stworzenie kolorowego koka. Ta nieskomplikowana fryzura wymaga zaledwie kilku minut i doczepów clip-in w szalonym odcieniu, np. popularnego w tym sezonie fioletu. Pasemka mocujemy we włosach za pomocą specjalnej spinki, a następnie związujemy całość w wysokiego koka. Żeby upięcie długo się trzymało, warto jest podpiąć je paroma wsuwkami i spryskać lakierem do włosów. Syntetyczne doczepy clip-in w odważnych wakacyjnych kolorach, znajdziesz w sklepie Europe Hair.

wlosy-syntetyczne-jasny-blond

TAPE-IN I WARKOCZ FRANCUSKI

Tape-in, czyli metoda kanapkowa to prosty sposób na błyskawiczne przedłużenie włosów. Jak wiadomo, długie włosy łatwo związać, a jest to szczególnie przydatne, kiedy dokucza nam słońce. Nawet za sprawą trzech doczepów można spektakularnie zmienić fryzurę.

Gdy już uzyskamy pożądany efekt gęstych i długich włosów, skupmy się na upięciu. Polecamy nowoczesne połączenie: warkocza francuskiego i kucyka w rockowym stylu. Ponieważ w wakacje szkoda czasu na spędzanie go przed lustrem, nasza propozycja to szybka i nieskomplikowana fryzura do wykonania w kilku krokach. Najpierw zapleć z boku głowy warkocz dobierany. Nie musi być równy, postaw na luz. Przedłużone włosy zyskały na objętości, więc splot może być gruby. Powinien zająć około 7 cm i prowadzić do środka głowy. Następnie zbierz wszystkie włosy w kucyk, w którym znajdzie się również zapleciony warkocz. Całość lekko podtapiruj, by nadać fryzurze rockowego pazura. Na koniec spryskaj kucyk sprayem termoochronnym, żeby zabezpieczyć pasma przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Takie upięcie jest nie tylko ładne, ale i praktyczne, bo wygodnie się je nosi. Warkocz poprowadzony z boku głowy doskonale będzie się prezentował na zdjęciach z urlopu.