Tworzenie strony www w 5 minut

kawa_pic2Przedsiębiorczych kobiet jest coraz więcej. Niektóre z nich zakładają start up’y, inne równolegle z pracą na etacie rozwijają własną działalność gospodarczą. Często kluczem do sukcesu jest własna, interesująca strona www.

Czasy, w których stworzenie strony internetowej było bardzo drogie i wymagało zatrudnienia programisty mamy już daleko za sobą. Dziś każdy może sam założyć taką stronę dzięki licznym programom i platformom dostarczającym gotowe rozwiązania.

Jednym z takich oprogramowań jest prosty kreator www mamfirme.pl. Oferuje on dziesiątki szablonów, które wystarczy wypełnić treścią i zdjęciami. Nie trzeba specjalistycznej wiedzy by to zrobić. Dzięki kreatorowi nie tylko kupimy domenę (adres strony), ale też wybierzemy szablon, który najbardziej pasuje do prowadzonej przez nas działalności gospodarczej.

Dobra strona www to wizytówka firmy, dzięki której kontrahent może zorientować się w zakresie naszej działalności, zdobyć szybko dane kontaktowe i wyrobić sobie opinię na temat naszej działalności. Dlatego każda kobieta, która chce odnieść sukces w biznesie, powinna zadbać o posiadanie witryny internetowej.

Szybki i prosty w obsłudze kreator www to bardzo fajne narzędzie by bez problemu, drogiego wsparcia technicznego programisty i wielu dni pracy, w pięć minut założyć własną stronę.

Mamfirme.pl oprócz prostego i funkcjonalnego oprogramowania, dzięki któremu możemy same założyć witrynę internetową załatwia też takie rzeczy jak hosting – więc oszczędzamy kilkaset złotych na serwerze i nie musimy zajmować się tym tematem same. Program udostępnia też pocztę e-mail. Zakładamy skrzynkę pocztową i mamy własny adres firmowy. To doskonałe rozwiązanie dla początkującej firmy – wszystko załatwia się w jednym miejscu, a wystarczy na to 5 minut i problem z głowy.

Dodatkowo, gdybyśmy nie wiedziały jak wykonać jakąś czynność cały czas dostępna jest pomoc techniczna – zarówno pod numerem telefonu jak i on line. To naprawdę innowacyjna oferta, dlatego nie zwlekając kliknij w link: mfirma i załóż własną stronę internetową w pięć minut!