Łukasz Jemioł w restauracji Magdy Gessler „U Fukiera”

lukasz jemiołW malowniczych wnętrzach restauracji Magdy Gessler „U Fukiera” na Rynku Starego Miasta w Warszawie odbyła się kolacja dla przyjaciół z mediów i świata mody zorganizowana przez projektanta Łukasza Jemioła.

lukasz jemioł

Wśród gości byli obecni m.in.: topmodelka Anna Jagodzińska, Bogna Sworowska, Anna Puślecka, Mateusz Hładki, Marcin Cejrowski, Alicja Napiórkowska, Agnieszka Ścibior oraz liczni przedstawiciele portali i magazynów o modzie, redaktorzy naczelni, styliści gwiazd.

Bogna Sworowska i Łukasz Jemiol

Projektant zorganizował przyjęcie, aby złożyć wszystkim świąteczne życzenia. A mówił m.in. tak: „Cieszę się że widzimy się w takim gronie, że możemy ze sobą porozmawiać, spotkać się, bo cały rok jest szalony, mamy imprezy modowe, mijamy się. Życzę wszystkim cudownych Świąt!”

Łukasz Jemioł, Anna Jagodzińska

Spotkanie było również pretekstem, aby zaprezentować limitowaną kolekcję bluz i t-shirtów z świątecznymi haftami z dziadkiem do orzechów, koniem na biegunach i reniferem. Główną atrakcją wieczoru była loteria z prezentami od samego projektanta oraz firm partnerskich: Apart, Kerastase, Gehwol, Exuma Gym. Przebrani w stroje elfów – projektant w asyście topmodelki Anny Jagodzińskiej – wylosowali wygranych. Wesoła impreza trwała do późnych godzin nocnych.