Maja Sablewska w sesji wizerunkowej CARINII

botki CariniiPrezentujemy zdjęcia z sesji wizerunkowej promującej sezon jesień-zima 2014. Ambasadorką marki CARINII jest Maja Sablewska. Kolekcja ? Buty z charakterem?, jest utrzymana w najmodniejszych kolorach. Przeważają czernie, w skórach licowych i lakierowanych, brązy, odcienie zieleni, bordo i granatu. Charakterystyczne są też detale, w postaci złotych czy srebrnych okuć, zamków i ćwieków. Większość modeli to kozaki i botki na płaskim, średnim lub wysokim obcasie. Buty są już dostępne w wybranych sklepach w całym kraju.

Carinii Maja Sablewska

Premiera całej kolekcji miała miejsce podczas konferencji prasowej w dniu 5.09.2014 w Warszawie w Showroomie CARINII przy ulicy Chodakowska 12.

CARINII to polska marka obuwnicza, działająca na rynku od ponad 10-ciu lat. Do tej pory odnosząca sukcesy na rynkach zagranicznych. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą obuwie damskie i młodzieżowe. Pełna oferta kolekcji obuwia tworzy szeroka gama modeli oraz bogata kolorystyka. Wysoką pozycję na rynku krajowym i zagranicznym marka zawdzięcza bardzo dobrej jakości wyrobu oraz jej funkcjonalności. Każde obuwie wykonane jest z wielogatunkowych naturalnych skór polskich oraz włoskich, charakteryzujących się różnorodnością barw. Produkując obuwie damskie CARINII dba o każdy szczegół: jakość użytych materiałów, precyzję oraz komfort dla stóp.

kozaki Carinii