Marzenia młodej damy

 bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, pluszak:Empik, piżamka: H&M Kids

Mała dama marzy o dwóch rzeczach ? pięknej biżuterii i o tym, żeby być zawsze piękna jak jej? mama. Bo mała dama ma swój charakter i styl. Wie jak ważne są w jej ubiorze dodatki.

Sprawdź, jakim typem jest Twoja mała księżniczka i poznaj nasze propozycje bajkowych stylizacji! Mała Dama uwielbia różowy kolor i piękne tiulowe suknie do ziemi. Jest przecież urodzoną księżniczką, wie, co jest modne. Wie też, że obowiązkowym elementem każdej kreacji jest wyjątkowa biżuteria.

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, kapcie: Accesorrize; spódnica: Smyk; lusterko: H&M Kids

Zawsze w odcieniach jej ubioru, z delikatnymi zawieszkami. Najlepiej w kształcie swoich ulubionych rzeczy. Mała dama uwielbia tańczyć. A w jej stroju nie może zabraknąć atrybutów scenicznych. Obowiązkowe będą wygodne buciki, cukierkowe dodatki i delikatna bransoletka prawdziwej primabaleriny.

bransoletki: Venis, pluszak: Smyk; lampka: Jysk

Czasem tylko marzy o słodkim pluszaku na dobranoc, a i ten powinien być w iście królewskich kolorach. Mała fashionistka wie, że równie pięknym kolorem w jej stylizacjach będzie niebieski a w jej garderobie nie może zabraknąć niebieskich dodatków. Pasują na co dzień, niezależnie od uroczystości w której bierze udział.

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, pluszak: Empik; opaska: silkfred, szalik: Reserved Kids

W codziennej garderobie małej strojnisi nie może zabraknąć ozdób w postaci stylowych opasek, delikatnych koron i naszyjników, a królewski wystrój pokoju, to już marzenie każdej małej damy. Wystarczy nawet drobny element, żeby z uśmiechem witała każdy dzień. W iście królewskim stylu będzie zawsze niezwykle dystyngowany zestaw z sukienką i płaszczykiem w roli głównej. Błyszczące dodatki wyróżnią małego anioła z szarego tłumu.

bransoletka: Venis, torebki: Joanna Kruczek, pluszak: amazon, skrzynia: Ikea

bransoletka: Venis, poduszka: Home & You; płaszczyk: Zara Kids; sukienka: Zara Kids