Kreski w dwóch kolorach

makijażDzisiaj niesamowity i bardzo prosty makijaż w postaci kolorowych kresek. Makijaż oczu może być kolorowy, a kolory można łączyć w bardzo nieoczekiwany sposób. Podobnie jak w modzie. Teraz jednak zaprezentujemy klasyczne połączenie kolorów niebieskiego i czarnego. Eyliner w kolorze niebieskim ma brokatowy połysk, dzięki czemu makijaż nie jest nudny. Dodatkowo kreski, zarówno na dolnej, jak i górnej powiece delikatnie wychodzą poza obręb powiek. To ciekawy zabieg, który przyciąga uwagę i powiększa oko. A makijaż taki świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjście. Oto jak krok po kroku zrobić kolorowe kreski.

Krok 1.

Przy tym makijażu bardzo ważne jest, aby nie pozostawały żadne resztki makijażu. Nie powinno być także cieni pod oczami. Dlatego warto dokładnie oczyścić powieki, a następnie ukryć cienie przy pomocy korektora w płynie.makijaż oczu

 

Krok 2.

Makijaż zaczynamy od górnej powieki. Przy pomocy niebieskiego eylinera wykonujemy kreskę w stylu kociego oka. Pamiętajmy, aby kreskę zacząć rysować od wewnętrznego kącika oka.

Krok 3.

Gdy obie kreski na górnych powiekach są gotowe, czas na kreski przy dolnej powiece. Do tego celu lepszy będzie kremowy eyliner. Do jego nakładania potrzebny będzie mały pędzelek o ściętej końcówce. To pozwoli na precyzyjne nałożenie kosmetyku. Małymi pociągnięciami nakładamy go na całej długości linii rzęs.

eylinerKrok 4.

Teraz musimy ?wyciągnąć? dolną linię rzęs. Wystarczy, że nałożymy eyeliner jednym małym pociągnięciem poza obrębem powieki. Dolna kreska powinna być symetrycznie nałożona do górnej.

Krok 5.

Aby wykończyć makijaż, nakładamy ulubiony tusz do rzęs. My polecamy przy tym makijażu taki, który pogrubi rzęsy i je maksymalnie wydłuży. Najodpowiedniejszy będzie również tusz w odcieniu głębokiej czerni. Podkreśli on bowiem błękit górnej kreski.

tusz do rzęs