Mezoterapia Nucleofill ? naturalne piękno w zasięgu ręki

nucleofill
Jeżeli zależy Ci na pięknej, zdrowej i młodo wyglądającej skórze twarzy, bez efektu sztuczności, to warto rozważyć zabieg mezoterapii igłowej. Szczególnie najnowszą jej odsłonę ? mezoterapię Nucleofill. Ważne, żeby zabieg powtarzać systematycznie, wówczas mamy szansę na cofnięcie efektów starzenia się skóry o ładnych parę lat.

Mezoterapia Nucleofill ? co to jest?

Nucleofill to innowacyjny preparat do mezoterapii igłowej, który wypróbujemy m.in. w Klinice Miracki w Warszawie. W składzie produktu znajdują się polinukleotydy ? naturalne substancje o niskim potencjale uczulającym i niesamowitym oddziaływaniu na kondycję cery. Innowacyjna koncepcja bioregeneracji skóry działa na poziomie: liftingu, antyoksydacji oraz nawilżenia. Skumulowanie tych trzech właściwości pozwala na głęboką odnowę i biorestrukturyzację skóry.

Sam zabieg wygląda podobnie, jak klasyczna, igłowa mezoterapia twarzy. Procedura wykonywana jest przez lekarza. Wprowadza on preparat w kilku punktach na twarzy przy pomocy bardzo cienkiej igły. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, więc nie wymaga zastosowania znieczulenia, chociaż osoby mające niski próg bólu mogą z niego skorzystać. Dla uzyskania optymalnych efektów kurację powtarza się około cztery razy co 2-4 tygodnie.

Nucleofill ? odmładzanie twarzy bez efektu sztuczności

Mezoterapia Nucleofill działa w trzech kierunkach:

  • Liftinguje ? podczas zabiegu dochodzi do biostymulacji fibroblastów prowadzącej do regeneracji tkanek. Nucleofill inicjuje wzmożoną produkcję kolagenu typu 1. oraz elastyny w skórze. W procesie tym  fibroblasty dojrzewają w miofibroblasty, czego efektem jest rewitalizacja oraz lifting.
  • Wymiata wolne rodniki ? preparat spowalnia proces starzenia się cery poprzez działanie antyoksydacyjne. Wolne rodniki powstają pod wpływem stresu oksydacyjnego wywołanego m.in. przez palenie nikotyny, nadmierny stres, nieodpowiednią dietę, intensywną ekspozycję skóry na słońce. Nucleofill skutecznie z nimi walczy, przywracając cerze prawidłowy koloryt i kondycję.
  • Nawilża skórę ? polinukleotydy zawarte w mezokoktajlu mają zdolność wiązania wody. Dzięki temu skóra odzyskuje nie tylko nawilżenie, ale też blask, elastyczność i młody wygląd.

Wielowymiarowe efekty mezoterapii Nucleofill z pewnością zostaną docenione przez osoby, które obserwują u siebie spadek napięcia skóry oraz problem z jędrnością, odwodnieniem i poszarzeniem cery. Jest to zabieg naturalny, którego działanie opiera się głównie na pobudzaniu procesów samoregeneracji, dlatego optymalne efekty nie pojawiają się od razu. Już po pierwszym zabiegu można co prawda zauważyć wyraźną poprawę nawilżenia skóry, natomiast na ostateczny efekt pełnej regeneracji należy poczekać około 6 tygodni. Dzięki temu rezultaty są długotrwałe i wyjątkowo naturalne.

Zalety mezoterapii twarzy preparatem Nucleofill

  • Znaczna poprawa elastyczności skóry, dająca efekt odmłodzenia i podniesienia linii twarzy, zauważalna już po pierwszym zabiegu.
  • Mezoterapia Nucleofill przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. Dzięki synergii trzech efektów (lifting, antyoksydacja i nawilżenie) zabieg ten sprawdza się zarówno jako metoda odmładzania, jak i profilaktyczna terapia przeciwstarzeniowa.
  • Nucleofill jest apirogenny, w pełni wchłanialny i hipoalergiczny. Bazuje na bezpiecznych komponentach ? nie zawiera białek ani cukrów, dlatego kuracja jest całkowicie bezpieczna również dla alergików.
  • Żelowa konsystencja i idealna lepkość ułatwiają iniekcję preparatu oraz gwarantują jego równomierne rozprowadzenie w skórze.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat najnowszych zabiegów medycyny estetycznej, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.

Młodość bez skalpela: mezoterapia mikroigłowa dla skóry dojrzałej