Miele CM 5150 – ekspres do kawy, który sprawdzi się w biurze

matrix mediaEkspres do kawy w biurze stał się na przestrzeni ostatnich lat niezbędnym elementem wyposażenia. To do niego swoje pierwsze kroki kieruje większość pracowników.

Kofeina poprawia koncentrację, pomaga się odprężyć, a także przyczynia się do tworzenia najbardziej kreatywnych koncepcji. Również wizyta klientów jest powodem do zaparzenia małej czarnej. Sprawdźmy, co potrafi ekspres Miele CM 5150.

Ekspres na kawę ziarnistą i mieloną

Kiedy wybieramy ekspres do kawy, bardzo często musimy zdecydować, czy będziemy korzystać z kawy sypanej lub ziarnistej. Bywa to problematyczne, jeśli część pracowników ma różne preferencje. W przypadku Miele CM 515 nie musimy borykać się z tym dylematem, ponieważ ekspres posiada zarówno młynek żarnowy wysokiej jakości, jak i pojemnik na kawę sypaną. Dzięki temu rozwiązaniu, możemy wykorzystywać dwa rodzaje kawy, trafiając tym samym w gust większej ilości pracowników – tłumaczy Artur Piórkowski z Matrix Media.

System wspomagania smaku

Masz ochotę na mleczną kawę, ale nie masz czasu jej przygotować? Nic nie szkodzi! Program Cappuccinatore pozwala na spienianie mleka bezpośrednio w filiżance. Dzięki niemu napijesz się swojej ulubionej kawy bez przekraczania czasu przerwy.

Aby mała czarna była bardziej intensywna, firma Miele zastosowała AromaticSystem, dzięki któremu zaparzacz rozszerza się pod wpływem gorącej wody. Kawa jest więc o wiele mieszana, a jej aromat jest pełniejszy.

Jakiej napijesz się z ekspresu Miele?

Większość z Was jest oczywiście przede wszystkim zainteresowana tym, jakiej kawy napije się z tego ekspresu. Jeśli zależy Wam na zwykłej americanie, to oczywiście jest ona jedną z opcji, jednak jeśli najdzie Was ochota na coś bardziej wyrafinowanego, to możecie spróbować też espresso, risretto, cappuccino, caff? latte i latte macchiato. Nie musicie mieć wielkich umiejętności, by przygotować to wszystko, ponieważ ekspres posiada specjalne programy, dzięki którym zaparzycie swój ulubiony napój. Możecie również wprowadzać wiele modyfikacji w poszczególnych programach, a wszystko zapisać nawet w 10 różnych profilach użytkowników.