Wymarzony prezent

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet obchodzony jest od ponad wieku. Miliony kobiet przyjmują tego dnia od mężczyzn kwiaty i prezenty. Jaki podarunek ucieszy współczesną kobietę? Dajmy sobie spokój z czerwonymi goździkami i puśćmy oczko do nylonowych rajstop. Zanućmy z Kilersami: ?Dzień kobiet, dzień kobiet, niech każdy się dowie?? i dowiedzmy się, czego kobiecie z okazji jej święta? nie kupować. W tym roku do wymarzonego prezentu dojdźmy drogą eliminacji.

Mężczyzno, zerknij na poniższą TOP listę 5-ciu najgorszych prezentów i? absolutnie ich nie kupuj! No chyba, że chcecie swojej zguby, luby.

Mop

Choćby był obrotowy, wyciskał się niemal sam i niemal do sucha, sunął gładko po każdej powierzchni i nie zostawiał absolutnie żadnych smug? mop to po prostu prezent praktyczny, a przecież kobieta praktycznie codziennie dba o porządek. Z okazji Dnia Kobiet pozwól jej zatem nie myśleć o codziennych zmaganiach z kurzem, roztoczami i śladami wszelakimi.

Odkurzacz

Mimo iż wydałeś na niego całkiem sporą sumę to? wciąż przyrząd służący do sprzątania. Odpuść!

Akcesoria kuchenne

Zauważyłeś, że wasze patelnie wołają o pomstę do nieba, a garnki pamiętają lata 90-te? Świetnie! Niech ci jednak nie przyjdzie do głowy próba upieczeniu na jednym ogniu dwóch pieczeni – załatwienia wymiany naczyń kuchennych i zrobienie prezentu z okazji Dnia Kobiet. Mama lub żona spędza w kuchni wystarczająco dużo czasu ? pozwól jej na luksus nie myślenia o tym, co dzisiaj na obiad? Po nowe patelnie i garnki wybierzcie się razem, choćby 9 marca.

Bielizna

Dobra bielizna to bielizna dobrze dobrana, a na oko to? wiadomo! Jeżeli zaś oko ucieka ci ku czerwonym koronkom ? okiełznaj swoje fantazje i pamiętaj, że kupujesz prezent dla niej, nie dla siebie. Bieliznę kobiety wolą kupować sobie same, a seksowną bieliznę – same lub z ukochanym.

Kosmetyki

Zestaw z hipermarketu zawierający: żel pod prysznic i dezodorant (opcjonalnie: mydło i wodę toaletową) to prezent godny? prawdziwego ryzykanta ? nie sposób bowiem przewidzieć reakcji kobiety na tak nieskomplikowany podarek. Na pewno nie należy się spodziewać fajerwerków radości i okrzyków zachwytu ? będzie to raczej niewypał okraszony cichym i pełnym zawodu westchnięciem. Kosmetyki z wyższej półki? Można próbować, ale zapachy są sprawą niezwykle indywidualną, a markowe kremy przeciwzmarszczkowe niosą za sobą ryzyko nawet większe niż ów zestaw z niższej półki? Że niby mam zmarszczki?! Ja?!

Wyeliminowaliśmy prezenty praktyczne oraz teoretycznie romantyczne, a praktycznie ryzykowne i zostaliśmy z? brakiem pomysłu. Na co więc postawić w tym roku? Zaskoczmy bliską naszemu sercu kobietę ? obietnicą: dobrej zabawy, pozytywnych emocji, niezapomnianych wrażeń, wspaniałej przygody. Podarujmy voucher do SPA, kupon na masaż, zaprośmy na wspólną sesję zdjęciową lub skok ze spadochronu. A może kurs decoupage lub filcowania?

Kolczyki dla dzieci – prezent na każdą okazję