Przegląd obuwia na wakacje

 walizka Z roku na rok trendy w modzie stają się coraz bardziej uniwersalne, projektanci czerpią inspiracje z ulicy , co w rezultacie owocuje tym, że można właściwie wszystko. Sztywne niegdyś kanony obowiązują coraz rzadziej, a zastępują je wygodne rozwiązania zaczerpnięte prosto z ulicy. Co zatem nosimy tego lata?

Numerem jeden o tej porze roku są oczywiście sandały i klapki. To nie tylko modny, ale przede wszystkim niezbędny element letniej garderoby, a różnorodność form sprawia, że mogą być noszone zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia. W górach, nad morzem, lub po prostu na działce – gdziekolwiek planujemy swój wakacyjny urlop, z pewnością ten typ obuwia się nam przyda. W tym sezonie projektanci szczególnie upodobali sobie sandały w wersjach wielokolorowych, np. takich, jakie możemy znaleźć w najnowszej kolekcji obuwia marki Carinii. Color-blocking przeżywa po raz kolejny swój renesans, dlatego latem możemy bezkarnie bawić się kolorem!

walizka_do_hotelu

Buty na platformie to kolejny trend zaczerpnięty z historii, który w tym roku podbija serca największych domów mody. Lata siedemdziesiąte obowiązują zarówno w stylizacjach ubrań jak i w dodatkach. Na grube podeszwy postawili Carolina Herrera, Marni, czy Fendi. Polska marka Carinii, współpracująca od kilku sezonów ze znaną stylistką Mają Sablewską, również nie pozostała w tyle, adaptując białe platformy do najnowszych modeli tenisówek. Takie buty podołają każdemu wyzwaniu, zatem jeśli kochamy spacery, nie będziemy mogli się bez nich obejść.

walizka_nad_morze

A jakie propozycje przygotowała marka Carinii dla tych, którzy planują spędzić swój urlop relaksując się w hotelowym barze przy basenie? Miłośniczki elegancji mogą spać spokojnie, bo również mają w czym wybierać. Obok klasycznych szpilek, bez których nie obejdzie się żadna kobieca szafa, w tym sezonie królują słupki. Te ostatnie, właśnie ze względu na grubość obcasa, zapewne dużo lepiej sprawdzą się podczas wyjazdów, a ich wygoda idzie w parze z szykownym lookiem.