Płynne złoto

1NovakosmetykiPłynne złoto Maroka, olej arganowy, bo o nim mowa, to bez wątpienia ewenement jeśli chodzi o wykorzystanie jego dobroczynnych właściwości w produkcji kosmetycznej. Można śmiało napisać, że to słońce i bogactwo natury zamknięte w kroplach oleju łupiny orzecha drzewa arganowego.

Wiedzą o tym i korzystają, a my dzięki nim możemy się o tym przekonać na własnej skórze, producenci serii olejków GoArgan+. W skład tej linii, w zależności od potrzeby określonego typu skóry, wchodzą: maska do twarzy zawierająca komórki macierzyste drzewa arganowego, głęboko nawilżający olejek do ciała z malinami lub truskawkami, głęboko nawilżający olejek do twarzy z kiełkami owsa, olejek do twarzy przeznaczony dla cery naczynkowej z kiełkami pszenicy, regenerująco-ochronny olejek do ciała z żurawiną, a także wygładzająco-ujędrniający olejek do twarzy z ogórecznikiem.

2Novakosmetyki

Produkty GoArgan+ przeznaczone są do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała. Stanowią doskonałą mieszaninę zimnotłoczonych olejów: arganowego i pochodzącego z roślin wywodzących się z rodzimych upraw. Są dzięki temu niezwykle skuteczne w walce z procesami starzenia się skóry, poprawiają jej elastyczność, jędrność, wspomagają odnowę komórek.

Są niezastąpionym środkiem do masażu ciała, a regularne ich stosowanie odbudowuje płaszcz lipidowy i zwiększa zawartość składników odżywczych w skórze. Dzięki czemu są również tak efektywne w walce z cellulitem czy bliznami.
Pamiętać należy również o tym, że cała seria GoArgan+ jest hipoalergiczna i nie zawiera parabenów. Dodatkowym atutem serii jest jej absolutnie pyszny zapach na skórze, a skuteczność działania jest niewątpliwie zasługą naszych rodzimych, naturalnych składników, które są dodatkiem do poszczególnych produktów serii.

3Novakosmetyki

Ruszyło głosowanie na STYLOWY KOSMETYK 2015! Nominowane zostały: SERIA GoCranberry, Maska z komórkami macierzystymi GoArgan+, Olejek Emolientowy GoCranberry.
Zachęcamy do oddawania głosów na nasze kosmetyki.

Co zrobić, aby oddać głos na SERIĘ GOCRANBERRY:
1. Należy wysłać e-mail na adres: konkursy@styl.pl z następującymi danymi:
– w mailu wpisz: Pielęgnacja twarzy – NOVA Kosmetyki: Seria GoCranberry.
– opis, dlaczego akurat ta seria zasługuje na miano Stylowego Kosmetyku – pamiętaj, że najciekawsze uzasadnienia mogą wygrać nagrodę.
– twoje dane osobowe – imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania.

4Novakosmetyki

2. do maila dołącz oświadczenie następującej treści:
„Niniejszym akceptuję zasady konkursu „STYLOWY KOSMETYK INTERNAUTÓW 2015 – WIELKIE GŁOSOWANIE” i jego regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich da-nych osobowych w celu realizacji zobowiązań związanych z Konkursem, oraz na publikację przez Organizatora na stronach internetowych  portali zrzeszonych w Interia swojego imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania, w przypadku wyłonienia mnie jako zwycięzcy w/w/konkursu”.

Co zrobić, aby oddać głos na MASKĘ DO TWARZY GoArgan+:
1. Należy wysłać e-mail na adres: konkursy małpka styl kropka pl z następującymi danymi:
– w mailu wpisz: Pielęgnacja twarzy – Maska do twarzy Komórki Macierzyste drzewa arganowego GoAr-gan+.
– opis, dlaczego akurat ten produkt zasługuje na miano Stylowego Kosmetyku – pamiętaj, że najciekaw-sze uzasadnienia mogą wygrać nagrodę.
– twoje dane osobowe – imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania.

5Novakosmetyki

2. do maila dołącz oświadczenie następującej treści:
„Niniejszym akceptuję zasady konkursu „STYLOWY KOSMETYK INTERNAUTÓW 2015 – WIELKIE GŁOSOWANIE” i jego regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich da-nych osobowych w celu realizacji zobowiązań związanych z Konkursem, oraz na publikację przez Organizatora na stronach internetowych portali zrzeszonych w Interia swojego imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania, w przypadku wyłonienia mnie jako zwycięzcy w/w/konkursu”.

Co zrobić, aby oddać głos na EMOLIENTOWY OLEJEK GoCranberry?

1. Należy wysłać e-mail na adres: konkursy małpka styl kropka pl z następującymi danymi:
– w mailu wpisz: Pielęgnacja ciała – Emolientowy Olejek GoCranberry.
– opis, dlaczego akurat ten produkt zasługuje na miano Stylowego Kosmetyku – pamiętaj, że najciekawsze uzasadnienia mogą wygrać nagrodę.
– twoje dane osobowe – imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania.

2. do maila dołącz oświadczenie następującej treści:
„Niniejszym akceptuję zasady konkursu „STYLOWY KOSMETYK INTERNAUTÓW 2015 – WIELKIE GŁOSOWANIE” i jego regulamin oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji zobowiązań związanych z Konkursem, oraz na publikację przez Organizatora na stronach internetowych portali zrzeszonych w Interia, swojego imienia, nazwiska, miejscowości zamieszkania, w przypadku wyłonienia mnie jako zwycięzcy w/w/konkursu”.