Suknie ślubne z Mumbaju

ślubSuknie ślubne z domieszką orientu proponuje swoim gościom prestiżowy hotel St. Regis Hotels & Resort. Mumbai – filmowa stolica Indii – w którym hotel ma swoją siedzibę, jest najnowocześniejszym hinduskim miastem. Lokalizacja hotelu w samym sercu Bombaju sprawia, że bardzo często jest on wybierany na miejsce  ślubu i wesela.

suknie ślubne

Właściciel hotelu postanowił więc sprawić swoim klientkom niespodziankę i zlecił zaprojektowanie unikalnej, bo łączącej zachodni styl z hinduską tradycją, kolekcji sukien ślubnych. Projektantki:  są Georgina Chapman oraz Keren Craig postanowiły przygotować kreacje inspirowane lokalizacją hoteli St. Regis na świecie. Powstały więc suknie noszące nazwy: Nowy York, Dubaj, Punta Mita oraz Bombaj.

suknia ślubna

Koszt sukni mieści się w przedziale cenowym od 20 tys. dolarów do 50 tys. dolarów. Panny młode, które zdecydują się na wybór sukni, zostaną osobiście zaproszone do studia Marchesa na przymiarki, a następnie będą mogły spędzić czas w Nowojorskim St. Regis.

kolekcja sukien ślubnych

?St. Regis zawsze był pożądaną lokalizacją dla ślubów na całym świecie i jesteśmy podekscytowani, iż możemy zaoferować pannom młodym kolejny element, dzięki którym przeżyją dzień wykraczający poza ich oczekiwania? ? oto słowa Jima Petrusa, lidera zespołu odpowiedzialnego za rozpowszechnianie marki St. Regis na świecie.

sukienki na ślub

Projektanci czerpali inspiracje ze zwyczajów i kultury regionów, do których odnoszą się określone wersje sukni. Przykładowo, projekt stroju inspirowany Bombajem zawiera gorset z kryształami i perłami, złote akcenty oraz tradycyjne indyjskie kamienie. Z kolei suknia nowojorska odnosi się do lat 50-tych, a projekt Dubaju wykonany jest z cienkiego materiału i charakteryzuje się długimi rękawami. Strój inspirowany ośrodkiem Punta Minta ma natomiast wydźwięk relaksujący, który odnosić się może do plaży i oceanu.