Venezia, wiosna 2015 ? Kolekcja męska

Buty to jeden z bardziej istotnych elementów naszej garderoby. Obuwie spełnia swoje ważne funkcje przez cały rok! Przede wszystkim dobry but ochrania przed aktualnymi, często trudnymi warunkami atmosferycznymi (zimno czy też gorąco).

Ponadto zawsze chcemy, by nasz but, niezależnie od okazji prezentował się atrakcyjnie. I tak jak kiedyś o swój wygląd dbały wyłącznie Panie, tak dziś równorzędnie dobrze chcą wyglądać także Panowie. I to niezależnie od okoliczności, pogody czy pory roku. W związku z tym potrzebne jest miejsce w którym każdy mężczyzna w kwestii obuwia zawsze będzie mógł dobrać dla siebie coś odpowiedniego.

Do takich miejsc z pewnością zaliczyć można sklep Venezia. Zawiera on męską kolekcję butów na najwyższym poziomie. Tam obuwie, inspirowane włoskim, nowoczesnym stylem, wykonane jest z materiałów najwyższej jakości. Buty Venezia charakteryzują się głównie obuwiem wykonanym w większości ze skóry, często zawierają jednak gustowny dodatek. A jakie buty oferuje firma Venezia? Między innymi: pantofle, botki, półbuty, buty sportowe, sandały, czy klapki. Poniżej nieco bardziej szczegółowa prezentacja obuwia Venezia.

Pantofle ? eleganckie i stylowe, tak najlepiej można je określić. Zazwyczaj dostępne w kolorze czarnym, ale dostępne są także w brązie i czerwieni. Delikatnie lakierowane, na lekkim obcasie. Wiązane. Zazwyczaj wykonane ze skóry z lekkim połyskiem. Niektóre modele wykonane są również z zamszu. Idealnie pasują np. do pracy lub ważnych spotkań służbowych, czy konferencji.

venezia

venesia2

venezia3

Botki ? dostępne w różnych kolorach, a nawet fasonach. Wykonane z delikatnej skóry, lekko wiązane na ozdobne sznurowadła. Botki mają lekki obcas, a wewnątrz są ocieplane. Ten typ butów idealnie nadaje się na zwykłe, codzienne okazje, a także np. na imprezę u znajomych.

venezia4

 

venezia5venesia7

Półbuty ? stylowe, wykonane na płaskim obcasie. Również słyną z bogatego wyboru zarówno wzornictwa jak i kolorystyki ? od pasteli, poprzez beże, na czerni kończąc.

venesia1889

venesia8

venesia9

 

Sportowe:

venesia10

venesia11

venesia12

venesia13

venesia14

venesia15

venesia16

venesia17

venesia18