Więcej pamięci ? jeszcze więcej wspomnień!

Smartfony służą nam już nie tylko do dzwonienia i odbierania połączeń. Są dla nas komputerami, teczkami na dokumenty, alarmami, kalendarzami, aparatami fotograficznymi, a nawet osobistymi trenerami! Do tego pozwalają odtwarzać muzykę i filmy, umożliwiają dostęp do social mediów? Liczba funkcji współczesnych urządzeń mobilnych przyprawia o zawrót głowy! Nic więc dziwnego, że producenci prześcigają się w oferowaniu użytkownikom jak najwięcej pamięci!

Magazyn ulubionych zdjęć

W telefonach z mniejszą pamięcią chyba jednym z najbardziej irytujących uczuć jest to, kiedy pragniemy zrobić wyjątkowe, ulotne ujęcie aparatem? i nie możemy go zapisać, bo brakuje pamięci. Aby uniknąć takich właśnie sytuacji, współczesne smartfony takie jak Samsung J6+ wyposaża się w dużą pamięć RAM i dodatkowe karty MicroSD. Dzięki tak dużej pamięci smartfon Samsung Galaxy J6+ może w zupełności zastąpić aparat fotograficzny, ponieważ uda się nim nie tylko zrobić dobre zdjęcia, ale również zmieścić je na jednym, skromnym urządzeniu.

Filmy, muzyka, śmieszne obrazki ? bez ograniczeń!

W nowoczesnych smartfonach rozrywka i media społecznościowe to bardzo duży procent tego, co robimy za pomocą tych urządzeń. Dlatego użytkownicy potrzebują smartfonów takich jak Samsung J6+, które mają w sobie wszystko i w dużej ilości. Czy tak duża ilość pamięci jest rzeczywiście konieczna? Wystarczy, jeśli uświadomimy sobie, ile zdjęć każdego dnia robimy ? my sami, nasze dzieci, znajomi. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, ile rzeczy każdego dnia ściągamy i zapisujemy na naszym telefonie. Ten brak świadomości to w pewnym sensie sukces technologiczny ? dzięki dobrym urządzeniom, takim jak smartfon Samsung Galaxy J6+, nie kontrolujemy ilości miejsca na dysku, tylko zapisujemy kilkadziesiąt selfies, by wybrać to jedyne, albo gromadzimy serie śmiesznych memów, by wyciągnąć je w mediach społecznościowych w odpowiednim momencie. Możemy też gromadzić ulubione filmy czy zapisywać playlisty do biegania lub do samochodu. Gdybyśmy się zastanowili, ile rzeczy chcemy mieć w swoim telefonie na wyciągnięcie ręki, okazałoby się, że te gigabajty, jakie ma w sobie choćby Samsung J6+, to wcale nie są liczby wzięte z kosmosu! To rzeczywiste zapotrzebowanie użytkowników, aby mogli gromadzić w swoich urządzeniach wszystko, na co mają ochotę!

Wiele godzin rozrywki w jednym urządzeniu

Wielu użytkowników, wybierając dla siebie nowego smartfona, kieruje się właśnie pojemnością pamięci. Wynika to z przykrych doświadczeń z użytkowania poprzednich urządzeń, które nie pozwalały na gromadzenie wystarczającej ilości danych i zmuszały do usuwania różnych archiwalnych zdjęć czy muzyki. Generowało to zresztą konieczność ich przerzucania na dysk komputera, przez co nie miało się do nich dostępu z telefonu. Teraz jest zupełnie inaczej! Mając tak ogromne pokłady ulubionych filmów, piosenek czy zdjęć na swoim smartfonie, można już tylko korzystać z tych zasobów i pilnować jedynie, aby bateria zawsze była naładowana i aby zawsze mieć dostęp do źródła zasilania. To tak na wypadek gdyby się okazało, że zasoby naszego smartfona dają więcej godzin rozrywki, niż jest w stanie wytrzymać bateria!