Wieloletnie kwiaty ogrodowe ? co wybrać?

kwiatyBez kwiatów nie ma pięknego ogrodu ? wie o tym każdy, kto chociaż przez chwilę zajmował się układaniem swojej własnej kompozycji. W sklepie ZNAMICIRUOŚNIE dysponujemy bogatym wachlarzem roślin kwiatów, które sprawią, że każdy ogród stanie się niezwykły. Podstawowym elementem każdej kompozycji są rośliny wieloletnie ? to one bywają najbardziej efektowne ze wszystkich, które można zasadzić pod naszą szerokością geograficzną. Sadzenie roślin wieloletnich trzeba dobrze zaplanować ? również pod względem ich wymagać dotyczących oświetlenia, gleby i tak dalej.

ZNAMICIRUOŚNIE dysponuje bardzo szeroką ofertą roślin dostosowanych do każdych warunków. Jednym z najpopularniejszych wyborów naszych klientów jest mieszanka kwiatów wieloletnich doskonale znanej firmy Torseed, która przeznaczone są do bardzo popularnych ogródków skalnych. To mieszanka kwiatów o różnych barwach, które kwitną cały rok.

Innym popularnym wyborem jeśli chodzi o kwiaty wieloletnie jest Pierwiosnek ząbkowany ? piękny kwiat o kulistych kwiatostanach, który wymaga żyznej, wilgotnej gleby. Też nadaje się do ogródków skalnych. Jego uzupełnieniem może być Rogownica, którą ZNAMICIRUOŚNIE oferuje w białej odmianie. Do ogródków skalnych pasuje też Wiesiołek żółty (firma Polan), którego duże kwiaty otwierają się każdego wieczoru. Zółte kwiaty to też smagliczka skalna i oczywiście słonecznik.

Jeśli ktoś poszukuje kwiatów o pomarańczowym odcieniu, to trojeść (nasiona dostarcza firma POLAN) będzie idealnym wyborem, to wieloletnia bylina o pięknych, ozdobnych kwiatach. Oryginalnym pomysłem jest też Trytoma ? roślina o charakterystycznych kwiatach, która nadaje się idealnie jako kwiat cięty. Można ją sadzić pojedynczo lub w grupach. Pomysłem na uzyskanie okazałych, niezwykle pięknych kwiatów jest sadzenie Ostrogowca czerwonego ? wieloletniej rośliny, która kwitnie na czerwono, różowo lub biało. Ostrogowiec kwitnie do sierpnia, osiąga nawet 100 cm wysokości. Innym wysokim kwiatem wieloletnim jest orlik średnio-wysoki (dostarczany przed firmę Polan), kolejna wieloletnia bylina w ofercie ZNAMICIUROŚNIE. W naszym sklepie można też kupić kilka odmian popularnej gipsówki (odmiany biała i różowa).

Ogród to nie tylko kwiaty. W ofercie ZNAMICRUOŚNIE znajdują się też gatunki trawy ozdobnej o różnej wysokości, która będzie pięknym elementem każdej kwiatowej kompozycji. W każdym przypadku służymy też fachowymi konsultacjami, które pomogą dobrać odpowiednie kwiaty, tak by powstał wymarzony ogródek.

ZnamiCiUrosnie.pl - banner firmy