Dzień Mamy z marką evrēe®

Życzenia z okazji Dnia Matki nadesłane przez nasze czytelniczki i 13 zestawów olejków w prezencie od marki evrēe®.kwiatki12Te życzenia nadesłała do nas Pani Janina, którą serdecznie pozdrawiamy. Dla Pani i Pani Mamy firma evrēe® ufundowała olejki: Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22

kwiatki123Te życzenia nadesłała do nas Pani Bożena do której wędruje kolejny zestaw olejków firmy evrēe® dla Córki i Mamy. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki127Pani Kasia i jej Mama również otrzymują pachnący drobiazg od sponsora, którym jest marka evrēe®. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki5Pani Wiesławo dla Pani i Mamy życzymy wszystkiego dobrego. Oczywiście marka evrēe® ufundowała dla Pań olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki1255Pani Justyno Pani i Mamie życzymy wszystkiego dobrego. Marka evrēe® ufundowała dla Pań olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki1276Pani Marto Pani i Mamie życzymy wszystkiego dobrego. Marka evrēe® ufundowała dla Pań olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki12556Pani Patrycjo dla Pani i Mamy marka evrēe® ufundowała olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki16Dziękujemy za życzenia marka evrēe® ufundowała olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22zyczenia@22Dziękujemy za życzenia marka evrēe® ufundowała olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22

kwiatki176Dziękujemy za życzenia marka evrēe® ufundowała olejki. Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22kwiatki152Pani Kasiu dołączamy się do życzeń. Dla Pań od marki evrēe® olejki: Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22zyczenia@226Pani Klaudio od marki evrēe® olejki: Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose. Pani życzenia bardzo nam się podobają i nawet wycisnęły kilka łez wzruszenia, dziękujemy.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22zyczenia@2266Dla Pani Marzenki i jej mamy olejki od marki evrēe®: Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22zyczenia@226aaPani Kasia i jej Mama otrzymują olejki od marki evrēe®: Olejek Gold Argan i Olejek do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22zyczenia@2266amŻyczenia Pani Angeliki z okazji Dnia Mamy marka evrēe® również uhonorowała olejkami: Olejkiem Gold Argan i Olejkiem do twarzy Magic Rose.

olejek_Magic Rose_evree_Carton+Bottle22klau

mal

282672_128150120607137_1165490_n

2 komentarze