Wygodna i modna fryzura

modna fryzuraModna fryzura ze zwykłego końskiego ogona? Tak to jest możliwe. Czasami nie trzeba wiele, aby zwykła fryzura nabrała charakteru. Tak jest choćby z końskim ogonem. Wiele osób uważa, że to najprostszy sposób na długie włosy. Czy dziewczyna, który nosi koński ogon nie ma fantazji, jest nudna, albo nie chce jej się poświęcić czasu na fryzurę? Niekoniecznie. Czy kucyki to modne fryzury? Klasyka po prostu zawsze się sprawdza. Ale my mamy jeszcze coś, co na pewno odmieni wasz sposób postrzegania skromnego kucyka. Podsuwamy pomysł nie tylko na niezwykłego kucyka, ale i fryzury z grzywką. Musicie koniecznie to sprawdzić!

fryzura

Krok 1.

Zaczynamy jak zwykle. Związujemy włosy ulubioną gumką do włosów. My polecamy gumki satynowe. Włosy dzięki nim nie są splątane inie wypadają. Nie związujemy jednak wszystkich włosów. Pasma opadające na policzki muszą pozostać luzem. Zajmiemy się nimi później

długie włosy

Krok 2.

Ok, czas na włosy pozostawione luzem. Najpierw zajmiemy się włosami po lewej stronie. Dzielimy je na trzy sekcje. Bierzemy pasmo znajdujące się najbliżej czoła i przekładamy je na prawą stronę nad kucykiem. Przypinamy pasemko za pomocą wsuwki. Wsuwki są absolutnie konieczne, gdy chcemy ujarzmić długie włosy.

włosy długie

Krok 3.

Teraz przekładamy pasemko znad czoła po prawej stronie na lewą. Tak samo przypinamy pasemko za pomocą wsuwki.

długie włosy fryzury

Krok 4.

Tak samo postępujemy z kolejnymi pasemkami. Wciąż przekładamy je na drugą stronę i przypinamy wsuwkami.

włosy

Krok 5.

Luźne pasemko owijamy wokół gumki, tym samym sprytnie ją ukrywamy. Fryzura nie wymaga już żadnych dodatkowych zabiegów. Modne fryzury nie zawsze wymagają kosmetyków utrwalających. Dzięki temu włosy pozostają zdrowsze i naturalniejsze.

uczesanie