Biżuteria ze znakiem zodiaku

Biżuteria ze znakiem zodiaku

Biżuteria ze znakiem zodiaku? Zdecydowanie? tak! Eleganckie zawieszki w astrologiczne wzory to jeden z najgorętszych modowych trendów tego roku. Podkreślają indywidualny charakter oraz osobowość zarówno kobiet jak i mężczyzn, ale zdaniem wielu – przynoszą też szczęście. Biżuteria dla Strzelca, Byka czy Raka to również znakomity pomysł na prezent dla osób urodzonych pod konkretnym znakiem zodiaku.

Biżuteria ze znakami zodiaku ? dla kogo?

Biżuteria ze znakami zodiaku to idealne rozwiązanie dla osób, które chętnie podążają za modowymi trendami, lubią podkreślać swój niepowtarzalny styl za pomocą oryginalnych dodatków, ale także chcą w ten sposób wyrazić siebie, dając się w ten sposób poznać się innym.

  • Dla osób silnych i niezależnych

Zawieszki ze znakami zodiaku to rewelacyjna propozycja m.in. dla osób, które twardo stąpają po ziemi, są pewne siebie, rzeczowe, konkretne, ale też doskonale wiedzą czego chcą i potrafią konsekwentnie dążyć do celu, nie bojąc się ciężkiej, systematycznej pracy.

  • Dla osób, które wierzą w astrologię

Biżuteria w astrologiczne wzory jest szczególnie polecana w przypadku osób, które wierzą w to, że na świecie zdarzają się rzeczy magiczne i tajemnicze, od czasu do czasu zaglądają do horoskopów, a nawet odwiedzają wróżki, aby uzyskać odpowiedzi na pytania związane z ich przyszłością.

Zawieszki ze znakami zodiaku, a charakter

Stylowa biżuteria ze znakami zodiaku pełni nie tylko funkcję ozdobną, ale dla osoby obdarowanej tak wyjątkowym podarunkiem, może być talizmanem, który przyniesie jej pomyślność i szczęście.

Zdaniem ezoteryków, aby biżuteria w astrologiczne wzory pełniła rolę amuletu, powinna zawierać kamień szlachetny odpowiedni do danego znaku zodiaku, osłabiając bądź przeciwnie – wzmacniając w ten sposób określone cechy charakteru osoby, która ją nosi.

  • Biżuteria dla Byka ? Byki to osoby konsekwentne, rzeczowe i uparte, które jednocześnie są stałe w uczuciach. W ich przypadku najlepiej sprawdzi się biżuteria np. z różowym opalem, który wzmacnia lojalność, miłość, zaufanie oraz kreatywność.
  • Biżuteria dla Strzelca ? Strzelce mają optymistyczne usposobienie, są pełne entuzjazmu i żądne nowych wyzwań. Odpowiednim kamieniem dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca jest kornalin, który wzmacnia ich szczerość.
  • Biżuteria dla Raka ? według astrologów, Raki są nieśmiałe i niezbyt towarzyskie, choć potrafią zbudować niezwykle silne relacje z innymi osobami. W ich przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie np. zawieszka z perłą, która wzmacnia intuicję oraz symbolizuje uczciwość i niewinność.