Buty sportowe ? z bieżni na wybiegi

Buty sportowe, choć bywają niedoceniane, stanowią podstawowy element wyposażenia garderoby każdej kobiety, która dba o swoje zdrowie, formę i sylwetkę, angażując się regularnie w dowolne aktywności sportowe. Dobrze zaprojektowane, lekkie i wygodne, pozwalają zminimalizować ryzyko urazu i kontuzji. Dziś, wprost z sal gimnastycznych i bieżni, obuwie sportowe trafia na wybiegi i na ulice, w oryginalny sposób dopełniając codzienne stylizacje.
Sportowe buty na co dzień i od święta

Dzień każdej z nas, w dużej mierze, zapełnia praca oraz rozliczne obowiązki. To zaś sprawia, że dopasowujemy garderobę do stylu życia, stawiając głównie na wygodę i komfort użytkowania. Szpilki i botki, mimo iż, bez wątpienia, niezwykle efektowne i kobiece, rzadko sprawdzają się na co dzień, tym bardziej, kiedy  jesteśmy na nogach wiele godzin. Szczęśliwie dla wszystkich zapracowanych pań oraz miłośniczek sportowego stylu , od jakiegoś już czasu światowe wybiegi podbijają buty sportowe. Są one nie tylko lekkie i wygodne , ale coraz bardziej oryginalne. Świetnie wyglądają nie tylko zestawione ze strojami sportowymi, ale swobodnie można je nosić także do pracy, jeśli nie obowiązuje nas dresscode. Odważne panie, które bezceremonialnie rozprawiają się z klasycznymi kanonami w modzie, noszą buty sportowe także do sukienek! W poszukiwaniu butów o charakterze sportowym, dobrze zajrzeć do Internetu ? tam znajdziemy ogromny wybór pożądanych modeli, i to bez potrzeby wychodzenia z domu. Takie sklepy często służą profesjonalną radą i oferują inne udogodnienia, na przykład bezpłatną dostawę.

Sportowe ? czyli jakie?

Niezależnie od lansowanych trendów, podstawową cechą obuwia (każdego, nie tylko sportowego), jest jego wygoda, ponieważ stopy ? uwięzione przez dłuższy czas w bucie, potrzebują komfortu, odpowiedniej wentylacji i amortyzacji. Oprócz tego, rzecz jasna, powinny mieć modny design i jednocześnie, stanowić uniwersalne dopełnienie wielu stylizacji. W tym sezonie modny jest eklektyzm, a łączenie elementów, z pozoru niepasujących do siebie, daje ciekawy, nowatorski efekt.  Projektanci Kazar proponują na wiosnę kolekcję butów sportowych w modnej odsłonie. Kolekcja zyskuje intrygujący, oryginalny charakter dzięki połączeniu skór o różnej fakturze (tłoczona z licową, licowa z materiałem denim). Wśród wzorów prym wiodą motywy azteckie, origami i tęczowe kompilacje kolorowych pasków. W kolekcji dominuje soczysta fuksja, a także subtelny błękit, czysta biel i połyskliwe złoto. Buty Kazar z pewnością będą stanowić mocny punkt wielu wiosennych stylizacji!

Exit mobile version