Ciekawe ozdoby do paznokci hybrydowych

Wydaje Ci się, że o manicure hybrydowym wiesz już niemal wszystko? Możesz się zaskoczyć! W sklepach dostępne są bowiem takie ozdoby na paznokcie które potrafią zadziwić swoim unikalnym designem i wyjątkowością. I, co równie ważne, takie produkty nie muszą być wcale drogie czy skomplikowane w aplikacji. A mimo tego osiągniesz dzięki nim zjawiskowy efekt na dłoniach swoich lub swoich klientek. Zobacz, co teraz jest na topie!

Twój nadzwyczajny zestaw ozdób do paznokci

Zacznijmy od klimatu glamour, czyli od złotego błysku cudownie odbijającego świetlne promienie. Jako złote ozdoby na paznokcie mogą służyć folie do zdobień, pyłki, maleńkie koraliki czy nawet naklejki na paznokcie. Te ostatnie nakłada się wyjątkowo łatwo – wystarczy wyciąć wybrany wzorek z gotowego arkusza, przyłożyć go do paznokcia pomalowanego lakierem, docisnąć, zdjąć arkusz i zabezpieczyć całość topem. Takie ozdoby do paznokci można stosować na każdym rodzaju manicure, zarówno tym hybrydowym czy żelowym, jak i tradycyjnym. Co więcej, dostępnych wzorów są tysiące, mamy więc niemal nieograniczone możliwości jeśli chodzi o te proste ozdoby na paznokciach.

Równie łatwe ozdoby na paznokcie to te które wykonuje się za pomocą płytek do stemplowania. By skorzystać z techniki stampingu wystarczy kupić kilka niedrogich akcesoriów, wśród których znajdują się same blaszki z wzorkami, stempelki wraz ze ściągaczkami do usuwania nadmiaru lakieru oraz ulubione lakiery do stempli. Wybierasz wzorek z blaszki, nanosisz na niego cienką warstwę lakieru, ściągasz nadmiar, przykładasz stempelek do blaszki a następnie przenosisz stempelkiem wzór na paznokieć. To wszystko!

A co powiesz na ozdoby z cyrkoniami na paznokcie? Można je zatapiać bezpośrednio w żelu lub akrylu, ale też przyklejać do wykończonych paznokci hybrydowych. Wtedy należy użyć wysokiej jakości kleju, a po jego utwardzeniu się nanieść dodatkowo warstwę utwardzacza. Takie ozdoby do paznokci dostępne są w setkach kształtów, rozmiarów i kolorów. Ładnie wyglądają one gdy są połączone także z brokatem, dzięki czemu tworzy się wyjątkowo błyszczący, odświętny manicure.

Kolejna niesamowita ozdoba na paznokcie to ta uzyskana dzięki wykorzystaniu folii transferowej. Możesz nią pokrywać cały paznokieć lub tylko jego część. Co więcej: na każdej płytce paznokciowej możesz umieścić inny bajecznie kolorowy wzór! Serduszka, kwiatuszki, napisy, mozaiki, misie, marmurki, morskie fale – to dopiero początek możliwości jakie dają wspomniane ozdoby do paznokci. Zajrzyj do najbliższego sklepu z akcesoriami do manicure i sprawdź sam jak bajecznie kolorowy i różnorodny jest to świat.

Fot. Kristina Paukshtite, pexels.com