Cienie do powiek i magiczny makijaż

cienie do powiekNa co dzień stosujemy cienie do powiek w jednym, stonowanym kolorze. Brązy, beże, czy czerń to bardzo dobre kolory w codziennym makijażu. Czasami jednak warto nieco zaszaleć i połączyć ze sobą, na jednej powiece, ulubione kolory. My proponujemy połączenie fioletu, zieleni i niebieskiego. Kolory te świetnie się uzupełniają. Dodatkowo te chłodne barwy świetne będą kontrastować z brązowymi oczami, chociaż makijaż jaki dziś proponujemy, najlepiej prezentuje się w zestawieniu z błękitną tęczówką. Połączenie niebieskiego i fioletowego idealnie sprawdzi się na wyjście z przyjaciółkami, bądź randkę. Poniżej instrukcja krok po kroku, jak wykonać ten kolorowy makijaż.

Do zrobienia makijażu potrzebne będą:

1. Biały, połyskujący cień do powiek,

2. Beżowy cień do oczu,

3. Turkusowy lub jasno zielony cień do powiek,

4. Cień w kolorze fiołkowym lub innym odcieniu fioletu,

5. Czarny tusz do rzęs.

makijaż

Krok 1.

Na górną powiekę nakładamy biały, połyskujący cień do powiek. Kolor ten powinien pojawić się także na powiece nieruchomej.

cień do powiek

Krok 2.

Tuż pod linią brwi nakładamy cień do oczu w kolorze złamanej bieli, bądź bardzo jasnego beżu

makijaż oczu

Krok 3

Na środek górnej powieki nakładamy plamę koloru turkusowego, a następnie kolor delikatnie rozcieramy przy pomocy pędzelka.

kobieta

Krok 4.

Teraz nakładamy kolor fiołkowy. Powinien on znaleźć się w zewnętrznym kąciku oka, oraz w załamaniu powieki.  Kolor ten również delikatnie rozcieramy.

portal dla kobiet

Krok 5.

Wszystkie kolory użyte do makijażu delikatnie rozcieramy gąbka. Ważne jest, aby kolory płynnie przechodziły jeden w drugi.

kobieta kobiety

Krok 6.

Pod dolną linią rzęs nakładamy turkusowy cień do powiek. W jego precyzyjnym nałożeniu pomoże nam pędzelek o ściętej końcówce. Kolor ten także lekko rozcieramy.

cafe pineska

I nasz makijaż podkreślającyoczy jest już gotowy. Wystarczy jedynie, że nałożymy czarny tusz do rzęs.